Up

Proszę otworzyć stronę w przeglądarce, aby skorzystać z tej funkcji.

Close

 1. Wsparcie
 2. Podstawy
 3. Streszczanie dokumentu online

 

Streszczanie dokumentu online

 • 1 minuta czytania  •  28 kwietnia 2022

 

Praca z długimi dokumentami w celach badawczych może pochłaniać dużo czasu i energii. Czy wysiłek wymagany do dokładnego przeczytania dokumentu źródłowego wydaje się pracochłonny? Przeciążenie informacyjne oznacza również, że trudno jest pracować z dużą ilością informacji w pracy. Poza tym, mając tyle spraw na głowie, nie ma czasu na ponowne czytanie. Dlatego właśnie masz Resoomer, który ułatwi Ci życie!

Importuj dokument

 1. Przejdź do zakładki Resoomer;
 2. Kliknij ikonę importu dokumentów;
 3. Wyszukaj dokument i zaimportuj go do witryny

Resoomer wyodrębni tekst z dokumentu i wygeneruje dla Ciebie podsumowanie tekstu.

Uwaga: wszystkie dokumenty zaimportowane do witryny są automatycznie usuwane przez nasz system po wyodrębnieniu tekstu.

Edytowanie wygenerowanych podsumowań

Jeśli chcesz dokonać daleko idących zmian w formatowaniu wygenerowanych podsumowań i skorzystać z pełnego zakresu edycji tekstu, możesz pobrać swoje podsumowanie w formacie .doc, a następnie otworzyć je w edytorze tekstu, takim jak MS Word lub OpenOffice, który jest bezpłatny.

Które dokumenty są zgodne?

Bez względu na to, czy jest to ebook, kurs, esej czy książka cyfrowa, importowanie i streszczanie dokumentu online w Resoomer jest bezpłatne i bezkosztowe. Obecnie pliki kompatybilne z importem dokumentów to :

 • PDF
 • EPUB
 • DOCX
 • ODT
 • TXT

Jeśli nie można zaimportować dokumentu lub wydaje się on zbyt ciężki, można skopiować cały dokument i wkleić go do programu Resoomer. W programie Resoomer nie ma limitu znaków dla importowanych dokumentów. Wygenerowane zestawienia można pobrać za pomocą prostego polecenia „kopiuj i wklej” lub pobrać w formacie PDF lub DOC.

Jeśli masz w sieci dokumenty PDF, możesz je streścić, kopiując i wklejając adres URL URL http do Resoomera. Upewnij się, że dokument jest dostępny i nie wymaga uwierzytelnienia, aby uzyskać do niego dostęp.

Resoomer sprawia, że wszystkie elementy sterujące są w zasięgu ręki

Można określić długość streszczenia, wybrać opcję analizy dokumentu w celu przyspieszenia czytania lub wybrać zoptymalizowane streszczenie dotyczące wybranych tematów. Resoomer może pomóc Ci we wszystkim, co może ułatwić Ci pracę z dokumentami. Dlatego właśnie Resoomer jest preferowanym narzędziem przez profesjonalistów, pisarzy, redaktorów, dziennikarzy, studentów, a nawet nauczycieli!

Powiązane artykuły