Up

Proszę otworzyć stronę w przeglądarce, aby skorzystać z tej funkcji.

Close

 1. Wsparcie
 2. Podstawy
 3. Streszczanie artykułu online

 

Streszczanie artykułu online

 • 1 minuta czytania  •  30 kwietnia 2022

 

Czy należysz do osób, które codziennie czytają wiele artykułów w Internecie? Czy chcesz streścić długi artykuł internetowy? Dzięki Resoomerowi będziesz mógł w kilka sekund przyswoić te długie artykuły, otrzymując natychmiastowe streszczenia. Teraz ułatw sobie wyszukiwanie i czytanie online, aby zoptymalizować swój czas pracy.

Importuj swój artykuł

 1. Skopiuj adres URL http swojego artykułu;
 2. Upewnij się, że Twój artykuł jest dostępny bez wcześniejszego uwierzytelnienia. W przeciwnym razie nasz system nie będzie w stanie uzyskać dostępu do elementu. W związku z tym należy skopiować tekst oryginalnego artykułu;
 3. Wklej adres URL swojego artykułu na stronie Resoomer i kliknij „Resoomer”;
 4. Gotowe: masz teraz w sieci streszczenie swojego artykułu.

Streszczanie artykułu w języku obcym

Czy Twój artykuł jest dostępny w języku obcym, którego nie znasz? Czy chciałbyś otrzymać streszczenie i tłumaczenie swojego tekstu? Nie ma problemu! Ponieważ Resoomer obsługuje 66 języków, otrzymasz streszczenie swojego artykułu oraz jego tłumaczenie. Jak to zrobić?

 1. Po wygenerowaniu podsumowania kliknij przycisk „Tłumacz” w opcjach dostępnych pod podsumowaniem;
 2. W otwartym oknie, w menu rozwijanym u góry po prawej stronie, wybierz język, którego chcesz użyć do tłumaczenia;
 3. Zleć przetłumaczenie streszczenia;

Koniec z barierami językowymi w tekstach do badań i czytania. Teraz masz dostęp do automatycznie tłumaczonych streszczeń, które pomogą Ci w nauce.

Nie możesz dostać się na swoją stronę?

W niektórych przypadkach strona z artykułem może nie być technicznie dostępna. Albo nasz system nie może uzyskać dostępu do lokalizacji docelowej, albo lokalizacja docelowa jest niedostępna. Nie panikuj, nic nie jest stracone! W tym przypadku można skopiować tekst artykułu internetowego, a następnie wkleić go do programu Resoomer, który automatycznie go streści.

Powiązane artykuły