Up

Otevřete prosím stránku ve vašem prohlížeči, abyste mohli použít tuto funkci.

Close

 1. Pomoc
 2. Základní informace
 3. Shrnutí článku online

 

Shrnutí článku online

 • 1 minuta čtení  •  30 dubna 2022

 

Patříte mezi lidi, kteří denně přečtou spoustu článků na internetu? Chcete shrnout dlouhý online článek? S nástrojem Resoomer budete moci tyto dlouhé články zpracovat během několika vteřin a získat okamžité shrnutí. Nyní vám usnadníme vyhledávání a čtení online a optimalizujeme váš pracovní čas.

Import položky

 1. Zkopírujte http adresu URL svého článku;
 2. Ujistěte se, že je váš článek předem přístupný bez jakéhokoli ověřování. V opačném případě náš systém nebude mít k položce přístup. Proto je třeba zkopírovat text původního článku;
 3. Vložte adresu URL svého článku na Resoomer a klikněte na „Resoomer“;
 4. Je hotovo: nyní máte shrnutí svého článku online.

Shrnutí článku v cizím jazyce

Je váš článek k dispozici v cizím jazyce, který neznáte? Chcete shrnutí a překlad svého textu? Žádný problém! Protože Resoomer podporuje 66 jazyků, získáte shrnutí svého článku a jeho překlad. Jak na to?

 1. Po vygenerování shrnutí klikněte na „Přeložit“ v možnostech dostupných pod shrnutím;
 2. V otevřeném vyskakovacím okně vyberte v rozevírací nabídce vpravo nahoře jazyk, který chcete pro překlad použít;
 3. Nechte si přeložit abstrakt;

Už žádné jazykové bariéry v textech pro výzkum a čtení. Nyní máte přístup k automaticky přeloženým shrnutím, která podpoří vaše učení při studiu.

Nemůžete se dostat na svou stránku?

V některých případech nemusí být stránka článku technicky přístupná. Buď náš systém nemá přístup k cílovému webu, nebo cílový web není přístupný. Nepropadejte panice, nic není ztraceno! V tomto případě můžete zkopírovat text svého online článku a poté jej vložit do aplikace Resoomer, která jej automaticky shrne.

Související články