1. Pomoc
  2. Základní informace
  3. Shrnutí článku online
Shrnout

Shrnutí článku online

Patříte mezi lidi, kteří denně přečtou spoustu článků na internetu? Chcete shrnout dlouhý online článek? S nástrojem Resoomer budete moci tyto dlouhé články zpracovat během několika vteřin a získat okamžité shrnutí. Nyní vám usnadníme vyhledávání a čtení online a optimalizujeme váš pracovní čas.

Import položky

  1. Zkopírujte http adresu URL svého článku;
  2. Ujistěte se, že je váš článek předem přístupný bez jakéhokoli ověřování. V opačném případě náš systém nebude mít k položce přístup. Proto je třeba zkopírovat text původního článku;
  3. Vložte adresu URL svého článku na Resoomer a klikněte na „Resoomer“;
  4. Je hotovo: nyní máte shrnutí svého článku online.

Shrnutí článku v cizím jazyce

Je váš článek k dispozici v cizím jazyce, který neznáte? Chcete shrnutí a překlad svého textu? Žádný problém! Protože Resoomer podporuje 66 jazyků, získáte shrnutí svého článku a jeho překlad. Jak na to?

  1. Po vygenerování shrnutí klikněte na „Přeložit“ v možnostech dostupných pod shrnutím;
  2. V otevřeném vyskakovacím okně vyberte v rozevírací nabídce vpravo nahoře jazyk, který chcete pro překlad použít;
  3. Nechte si přeložit abstrakt;

Už žádné jazykové bariéry v textech pro výzkum a čtení. Nyní máte přístup k automaticky přeloženým shrnutím, která podpoří vaše učení při studiu.

Nemůžete se dostat na svou stránku?

V některých případech nemusí být stránka článku technicky přístupná. Buď náš systém nemá přístup k cílovému webu, nebo cílový web není přístupný. Nepropadejte panice, nic není ztraceno! V tomto případě můžete zkopírovat text svého online článku a poté jej vložit do aplikace Resoomer, která jej automaticky shrne.

Related Articles