Up

Otevřete prosím stránku ve vašem prohlížeči, abyste mohli použít tuto funkci.

Close

 

Shrnutí textu

  • 1 minuta čtení  •  1 května 2022

 

Chcete-li shrnout text online zdarma, ať už z mobilního telefonu, tabletu nebo počítače, přejděte na stránku Resoomer.com. Použití je jasné, jednoduché a přístupné. Začínáte rychle a nevyžadujete žádné ověřování účtu.

Na výběr máte dvě okna. Jeden vlevo slouží k importu textu a druhý vpravo k zobrazení shrnujícího textu.

Krok 1: Import textu

Bez ohledu na zdrojový jazyk textu a počet slov v něm můžete svůj text importovat do aplikace Resoomer jednoduchým zkopírováním a vložením. Náš online nástroj pro shrnutí textu je v současné době kompatibilní v 66 jazycích.

V této fázi nemusíte provádět žádnou konfiguraci. Stačí zkopírovat a vložit text a kliknout na „Resoomer“. Resoomer zjistí zdrojový jazyk vašeho textu.

Krok 2: Je připraven!

Za několik sekund Resoomer zobrazí shrnutí původního textu ve výchozím nastavení s automatickým zmenšením. Pro zlepšení vaší práce při čtení, výzkumu nebo analýze nabízí Resoomer několik řešení pro shrnutí textu, která vám umožní zmenšit dokument a zjednodušit informace:

  • Automaticky;
  • Ručně: redukce na základní prvky s přesným procentem redukce;
  • Optimalizováno: snížení množství informací v textu při zachování témat, která vás zajímají;
  • Analýza textu: naše algoritmy zvýrazní klíčové pasáže a pomohou vám najít podstatné informace. Díky tomu můžete číst rychle a diagonálně, aniž byste přišli o informace.

Krok 3: Přečtěte si nebo upravte své shrnutí

Nyní, když jste si nastavili nebo vybrali správné řešení pro čtení, můžete přečíst většinu textu a splnit tak svůj čtenářský úkol.

Pod vygenerovaným souhrnem máte k dispozici možnosti, které vám umožní efektivně pracovat. Například překlad, přepis nebo nahrání shrnutí.

Ve výchozím nastavení generuje Resoomer textové souhrny extrakcí a kompresí. Abstraktní souhrny (s větami, které nemusí být obsaženy v originále) lze generovat pomocí nástrojů pro parafrázování a přepisování, které jsou k dispozici v možnostech v části generované souhrny.

Související články