Up

Otevřete prosím stránku ve vašem prohlížeči, abyste mohli použít tuto funkci.

Close

 1. Pomoc
 2. Základní informace
 3. Shrnutí dokumentu online

 

Shrnutí dokumentu online

 • 2 minut čtení  •  28 dubna 2022

 

Práce s dlouhými dokumenty pro výzkum může zabrat mnoho času a energie. Zdá se vám úsilí, které je třeba vynaložit na důkladné přečtení zdrojového dokumentu, namáhavé? Informační přetížení také znamená, že se vám při práci špatně pracuje s velkým množstvím informací. Kromě toho, když už máte všechno na práci, nikdy nemáte čas číst ji celou znovu. Proto máte Resoomer, který vám usnadní život!

Import dokumentu

 1. Přejděte na Resoomer;
 2. Klikněte na ikonu importovat dokumenty;
 3. Vyhledejte svůj dokument a importujte jej na stránky

Resoomer extrahuje text z dokumentu a vytvoří pro vás textový souhrn.

Poznámka: všechny dokumenty importované na stránky jsou po extrakci textu automaticky smazány naším systémem.

Úprava vygenerovaných souhrnů

Pokud chcete provádět rozsáhlé úpravy formátování vygenerovaných shrnutí a využívat celou škálu úprav textu, můžete si stáhnout shrnutí ve formátu .doc a poté jej otevřít v programu pro zpracování textu, jako je MS Word nebo OpenOffice, který je zdarma.

Které dokumenty jsou kompatibilní?

Ať už se jedná o elektronickou knihu, kurz, esej nebo digitální knihu, import a shrnutí dokumentu online na Resoomeru je zdarma a bez nákladů. V současné době jsou soubory kompatibilní s importem dokumentů :

 • PDF
 • EPUB
 • DOCX
 • ODT
 • TXT

Pokud se vám nedaří dokument importovat nebo se vám zdá příliš těžký, můžete celý dokument zkopírovat a vložit do aplikace Resoomer. Resoomer nemá omezení počtu znaků pro import dokumentů. Vygenerované souhrny lze načíst jednoduchým zkopírováním a vložením nebo stáhnout ve formátu PDF nebo DOC.

Pokud máte dokumenty PDF online, můžete je shrnout zkopírováním a vložením adresy http URL do aplikace Resoomer. Ujistěte se, že je váš dokument přístupný a nevyžaduje ověření pro přístup k němu.

Resoomer vám umožní mít všechny ovládací prvky na dosah.

Můžete si nastavit požadovanou délku shrnutí, zvolit analýzu dokumentu pro rychlejší čtení nebo se rozhodnout pro optimalizované shrnutí vybraných témat. Resoomer vám pomůže se vším, co vám může usnadnit práci s dokumenty. Proto je Resoomer oblíbeným nástrojem profesionálů, spisovatelů, redaktorů, novinářů, studentů a dokonce i učitelů!

Související články