Up

Otevřete prosím stránku ve vašem prohlížeči, abyste mohli použít tuto funkci.

Close

  1. Pomoc
  2. Základní informace
  3. Sdílejte automatické shrnutí článku online

 

Sdílejte automatické shrnutí článku online

  • 3 minut čtení  •  27 dubna 2022

 

Když čtete nebo píšete výzkumný článek, novinový článek nebo příspěvek na blogu a chcete je s někým sdílet, důrazně doporučujeme předložit stručnou verzi. Sdílejte zjednodušené a přesné informace může udělat obrovský rozdíl.

Koneckonců, pokud je váš text příliš dlouhý, vaši čtenáři mohou ztratit pozornost. Čtení dlouhého obsahu je nejen ohromí, ale může to také vnímat jako ztrátu času a energie.

Stále nejste přesvědčeni? No, pokračujte ve čtení, abyste zjistili, proč je to důležité zaměřit se na klíčové body a jak to můžete snadno udělat jediným kliknutím.

Zjednodušení obsahu díky automatickému shrnutí

Pokud chcete zkrátit text stručným a rychlým způsobem, jste na správné stránce. Resoomer je jednoduchý a snadno se používá. Může vám to pomoci výrazně zlepšit vaši práci. A když to musíme řešit velký množství obsahu , stejně jako v případě sledování technologií nebo sledování médií to může být velmi praktické. Začněme tedy tím, že se podíváme na některé z nich výhody zjednodušeného sdílení informací .

Výhody sdílení souhrnného obsahu

Usnadňuje rychlejší učení pro ostatní

Věděli jste, že sdílení souhrnných informací vám může výrazně pomoci zlepšit váš přístup k učení a vaše čtenářské dovednosti? Ano, je to pravda.
Když si projdete shrnutí, můžete jasně interpretovat téma jako celek a postupovat, když pochopíte všechny pasáže. K tomu vám může pomoci nástroj pro automatickou sumarizaci.
Umožňuje vám také porozumět základy výroby zhuštěné verze dlouhého textu, což je jeden ze základních postupů požadovaných v jakémkoli akademickém nebo profesním prostředí.

Nabízí rychlý náhled obsahu

Nejdůležitější vlastností zjednodušených informací je, že umožňují přehled o obsahu. Korektury jsou častým problémem, který jen ztrácí čas. Můžete se pokusit prolétnout mořem dokumentů, aniž byste tomu věnovali pozornost, a když skončíte, nebudete mít ponětí, co jste právě četli. Všichni jsme tam byli, ne? Chcete-li se vrátit k článku a začít znovu…

K zodpovězení tohoto problému je nezbytné mu porozumět a zpracovat informace pomocí diagramů a přehledů .

Rychlé online shrnutí vám může pomoci snadno si zopakovat, co jste se naučili, vyškrtnutím nepotřebného materiálu a může být užitečné, když jste zahlceni četbou.

Podporuje sdílení znalostí

Sdílení znalostí je akt shromažďování informací, nápadů a znalostí skupiny lidí za účelem jejich zpřístupnění všem.

Je to důležité, protože to umožňuje maximalizovat využití intelektuálních zdrojů organizace. Když jsou informace sdíleny, mohou být použity a znovu použity více než jednou osobou, což může vést k novým nápadům a inovacím . Sdílení znalostí je také nezbytné pro podporu spolupráce a spolupráce v rámci organizace, což může zlepšit kvalitu projektů a zvýšit produktivitu.

Zvyšuje produktivitu

Úspora času a produktivita jsou v srdci zlepšení vašeho výkonu v práci . Čím produktivnější jste, tím rychleji můžete přejít k dalšímu úkolu.

A zatímco shrnutí jsou jinak extrémně užitečná, protože vám pomáhají získat perspektivu, trávit hodiny psaním ručních shrnutí může být ve skutečnosti kontraproduktivní.

Přečtení celého článku, jeho dekonstrukce a oddělení podstatných pojmů od prostého textu může být totiž poměrně časově náročný proces.

Automatické souhrny mohou tento problém vyřešit jednou provždy, protože můžete rychle zkontrolovat svou práci, což vám ušetří spoustu času.

Snižuje čas strávený na obrazovce

Věděli jste, že průměrná doba strávená na obrazovce pro dospělé je téměř? 7 hodin denně ?

Přidejte k tomu čas, který při práci strávíte čtením, zkoumáním a získáváním relevantních informací. Nezní to příliš dobře.

Příliš mnoho času stráveného na obrazovce může mít negativní dopad na celé vaše tělo, od vaší nálady až po vaši náladu spací návyky . Odstoupení od obrazovky vám tedy může pomoci ušetřit více než jen vaše oči.

Dobrou zprávou je, že automatické shrnutí textu vám může pomoci výrazně zkrátit dobu strávenou na obrazovce, protože čtením krátkých souhrnů místo velkých článků vám umožní strávit méně času čtením při stejném množství znalostí.

Sdílejte článek online, ale shrňte jej automaticky

Chcete-li usnadnit a zjednodušit čtení těm, se kterými spolupracujete, budete to moci udělat rychle a zdarma na Resoomeru. Není třeba vytvářet účet, je to expresní služba!

  • Nahrajte URL svého online článku a klikněte na „Resoom“
  • Vyberte si řešení pro shrnutí textu, které je pro vás to pravé
  • Klikněte na tlačítko „Sdílet“ pod vaším souhrnem
  • Potvrďte nastavení sdílení
  • A sdílejte své automatické shrnutí online na svých sociálních sítích nebo získejte zkrácenou adresu URL automatického shrnutí, abyste je mohli použít ve své redakční práci.

Související články