Up

Proszę otworzyć stronę w przeglądarce, aby skorzystać z tej funkcji.

Close

  1. Wsparcie
  2. Praktyczne porady
  3. Czytaj więcej i szybciej dokumentów

 

Czytaj więcej i szybciej dokumentów

  • 2 minut czytania  •  28 kwietnia 2022

 

Internet oferuje cały świat informacji na wyciągnięcie ręki.
Ale czy naprawdę masz czas na wertowanie i analizowanie każdego słowa w artykule, aby określić, co jest dla Ciebie ważne? Odpowiedź brzmi: prawdopodobnie nie.
W końcu prawdopodobnie okaże się, że bezmyślnie przewijasz kolejne strony informacji, nic z nich nie wynosząc, i słusznie.
I tu właśnie wkracza Resoomer – narzędzie do streszczania tekstu, które na zawsze zmieni sposób, w jaki przeglądasz informacje.

Czytaj szybko dzięki Resoomerowi!

Resoomer jest prosty, skoncentrowany na potrzebach użytkownika i działa głównie na dwóch osiach:

  • kluczowe informacje pozwalające na szybkie zrozumienie tekstu
  • formalne przechowywanie tych informacji

Pozwala na skondensowanie gór informacji w strawną całość, zachowując przy tym wszystkie ważne informacje, fakty i dane.
Masz do przeczytania artykuł o objętości 1000 słów i tylko kilka minut wolnego czasu? Resoomer przychodzi na ratunek.
Dzięki niemu można szybciej czytać, więcej się nauczyć i dotrzeć do właściwych informacji w dokumentach!
Ponadto użytkownik ma do dyspozycji kilka funkcji kondensacji i ekstrakcji, które ułatwiają czytanie, badanie i analizę tekstu. Kompatybilny z ponad 66 językami, nie ma barier językowych.

Podsumuj ręcznie lub automatycznie

Resoomer nie jest tylko narzędziem do streszczania, ale daje użytkownikowi kontrolę nad tekstem. Oznacza to, że umożliwia również modyfikację podsumowania. Można wybrać sposób wyświetlania podsumowania końcowego, przełączając się między podsumowaniem automatycznym a ręcznym.
Funkcja automatycznego podsumowania nie wymaga absolutnie żadnej ingerencji ze strony użytkownika. Wystarczy dostarczyć dokument źródłowy, a Resoomer automatycznie podsumuje wszystko do optymalnego procentu oryginalnej części. W pewnym sensie można to uznać za optymalną długość określoną przez Resoomer dla dostarczonej treści źródłowej.
Z drugiej strony funkcja ręcznego podsumowania umożliwia określenie wartości procentowej tekstu końcowego. Jest to szczególnie przydatne w przypadkach, gdy trzeba przestrzegać określonej liczby słów. Dając sobie kontrolę nad podsumowaniem, można również dopasować tekst do nastroju czytelnika. Ale Resoomer idzie jeszcze dalej!

Optymalizacja informacji w celu przyspieszenia czytania

Resoomer optymalizuje informacje, które użytkownik chce przeczytać, zamiast po prostu zmieniać długość treści źródłowej.
Jeśli chcesz, możesz edytować swoje podsumowanie w programie Resoomer, aby zwrócić szczególną uwagę na określone tematy! Pomaga to nie tylko w szybkim czytaniu, ale także w skupieniu się na czytaniu, aby dowiedzieć się więcej na ulubiony temat w długim tekście.
Dzięki tej prostej funkcji optymalizacji oferowanej przez Resoomer, będziesz mógł czytać i ponownie czytać swoje dokumenty, przeglądając tylko to, co Cię interesuje. Optymalizuje to proces uczenia się i wydłuża czas czytania.

Analiza tekstu przyspieszająca czytanie

Chociaż miło jest mieć na ekranie krótszy tekst, czasami chcesz mieć lepszy kontekst do czytania. Oznacza to, że nie chcesz streszczać tekstu, ale nie chcesz też czytać go w całości. W tym przypadku Resoomer ułatwi Ci przelot nad wszystkim!
Narzędzie do analizy tekstu pozwala mniej czytać, a więcej czytać.
Nie wiesz, jak to działa? Nie bądź! Resoomer przeanalizuje dostarczony przez Ciebie dokument źródłowy i wyróżni kluczowe segmenty i obszary, które należy przeczytać. Użytkownik może po prostu przeglądać swój artykuł, zwracając szczególną uwagę na wyróżniony tekst, aby szybko go zrozumieć. Nie ma nic bardziej praktycznego niż to!

Czytaj, przeglądaj, edytuj, analizuj

Wybierz się na spacer po świecie wiedzy i doskonal swoje umiejętności czytania. Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, nauczycielem, badaczem, specjalistą ds. biznesu, czy po prostu osobą prywatną wysyłającą zapytania przez wyszukiwarkę, dzięki Resoomerowi możesz czytać skutecznie i efektywnie!

Powiązane artykuły