Up

Otevřete prosím stránku ve vašem prohlížeči, abyste mohli použít tuto funkci.

Close

  1. Pomoc
  2. Praktické rady
  3. Čtěte více a rychleji dokumenty

 

Čtěte více a rychleji dokumenty

  • 2 minut čtení  •  28 dubna 2022

 

Internet nabízí svět informací na dosah ruky.
Ale máte opravdu čas procházet a třídit každé slovo článku, abyste zjistili, co je pro vás důležité? Odpověď je pravděpodobně ne.
Nakonec se pravděpodobně přistihnete, že bezmyšlenkovitě procházíte stránky a stránky informací, aniž byste si z nich cokoli odnesli, a je to tak správně.
Proto přichází Resoomer, nástroj pro shrnutí textu, který navždy změní způsob, jakým procházíte informace.

Čtěte rychle s Resoomerem!

Resoomer je jednoduchý, zaměřený na potřeby uživatelů, a to především ve dvou osách:

  • klíčové informace pro rychlé pochopení textu
  • formální uchovávání těchto informací

Zhušťuje hory informací do stravitelné délky, přičemž zachovává všechny důležité informace, fakta a údaje.
Máte k přečtení článek o 1000 slovech a jen pár minut času? Resoomer vám přichází na pomoc.
Pomůže vám rychleji číst, lépe se učit a dostat se ke správným informacím v dokumentech!
Kromě toho máte k dispozici několik funkcí kondenzace a extrakce, které vám usnadní čtení, výzkum a analýzu textu. Je kompatibilní s více než 66 jazyky, a proto zde neexistují žádné jazykové bariéry.

Shrnutí ručně nebo automaticky

Resoomer není jen nástroj pro shrnutí, ale dává vám kontrolu nad textem. To znamená, že umožňuje také upravit shrnutí. Můžete si vybrat, jak bude výsledný souhrn vypadat, a to přepnutím mezi automatickým a ručním souhrnem.
Funkce automatického shrnutí nevyžaduje z vaší strany žádný zásah. Stačí zadat zdrojový dokument a Resoomer vše automaticky shrne na optimální procento původní části. Svým způsobem to lze považovat za optimální délku určenou nástrojem Resoomer pro poskytnutý zdrojový obsah.
Na druhou stranu funkce ručního shrnutí vám pomůže definovat procentuální podíl výsledného textu. To je užitečné zejména v případech, kdy je třeba dodržet určitý počet slov. Díky tomu, že si můžete přehled sami kontrolovat, můžete si také přizpůsobit text ke čtení podle své nálady. Ale Resoomer jde ještě dál!

Optimalizace informací pro rychlejší čtení

Aplikace Resoomer optimalizuje informace, které chcete číst, místo aby jednoduše měnila délku zdrojového obsahu.
Pokud chcete, můžete si v Resoomeru upravit shrnutí tak, abyste věnovali zvláštní pozornost určitým tématům obsahu! To vám pomůže nejen rychle číst, ale také se soustředit na čtení a dozvědět se více o svém oblíbeném tématu v rámci dlouhého textu.
Díky této jednoduché optimalizační funkci, kterou nabízí Resoomer, budete moci číst a znovu číst své dokumenty tak, že budete procházet pouze to, co vás zajímá. Tím se optimalizuje vaše učení a zkracuje se doba čtení.

Analýza textu pro rychlejší čtení

I když je příjemné mít na obrazovce kratší text, někdy chcete mít lepší kontext pro čtení. To znamená, že nechcete text shrnout, ale ani ho celý přečíst. V tomto případě vám Resoomer usnadní přelet nad vším!
Nástroj pro analýzu textu vám pomůže číst méně a více.
Nevíte, jak to funguje? Nebuď! Resoomer provede analýzu vámi poskytnutého zdrojového dokumentu a zvýrazní klíčové segmenty a oblasti, které je třeba přečíst. Můžete jednoduše procházet článek a věnovat zvláštní pozornost zvýrazněnému textu, abyste mu rychle porozuměli. Praktičtější už to nebude!

Číst, procházet, upravovat, analyzovat

Projděte se světem vědomostí a zlepšete své čtenářské dovednosti. Ať už jste student, učitel, výzkumný pracovník, podnikatel nebo jen soukromá osoba, která posílá dotazy prostřednictvím vyhledávače, s Resoomerem můžete číst efektivně a účinně!

Související články