Up

Proszę otworzyć stronę w przeglądarce, aby skorzystać z tej funkcji.

Close

  1. Wsparcie
  2. Narzędzia online
  3. Zostań znakomitym pisarzem z pomocą ProWritingAid!

 

Zostań znakomitym pisarzem z pomocą ProWritingAid!

  • 3 minut czytania  •  9 stycznia 2023

 

Chcesz pisać jak profesjonalista? ProWritingAid Cię obejmuje!  To niesamowite oprogramowanie wspomagające pisanie oparte na sztucznej inteligencji jest najlepszym przyjacielem poprawiającym umiejętności pisania uczniów, nauczycieli, kreatywnych pisarzy i nie tylko.  Oprócz przydatnych funkcji, takich jak sprawdzanie gramatyki i narzędzia do ulepszania słownictwa, oferuje również szkolenia na żywo.

W tym artykule przedstawimy wszystko, co musisz wiedzieć o tym niesamowitym narzędziu do pisania, jego przydatnych funkcjach i nie tylko. Bez zbędnych ceregieli, zanurzmy się!

Co warto wiedzieć o ProWritingAid?

Uzyskanie przemyślanych, natychmiastowych pomysłów generujących umysł jest błogosławieństwem, ale jest bezużyteczne, jeśli nie masz odpowiednich umiejętności przekładania swoich myśli i pomysłów na słowa. Ten brak wiedzy jest frustrujący, ponieważ twoje pisanie nie wydaje się odzwierciedlać twoich myśli. Czy przechodzisz przez podobną sytuację? Wypróbuj ProWritingAid!

Dzięki niemu możesz idealnie przedstawiać swoje pomysły w swoim piśmie z absolutną pewnością i wierzyć, że nie pozostanie to niezauważone. Eliminuje to również potrzebę marnowania czasu na pamiętanie tych wszystkich szalonych reguł gramatycznych, ponieważ dzięki ProWritingAid możesz uzyskać ponad 3000 filmów i wyjaśnień napisanych przez ich ekspertów.

W jaki sposób ProWritingAid wspiera Twoje pisanie?

Istnieją dwa sposoby uzyskania pomocy z tego narzędzia. Spójrzmy!

  • Praktyczne automatyczne sugestie — generuje spersonalizowane wskazówki dotyczące pisania na podstawie tego, co piszesz, celu i grupy docelowej.
  • Zainspiruj się profesjonalnymi pisarzami — oddany zespół ProWritingAid obejmuje autorów bestsellerów z listy NY Times nr 1, wiodących profesorów uniwersyteckich, wiodących specjalistów z branży i nie tylko. Ich porady ekspertów pomogą Ci poprawić umiejętności pisania, niezależnie od tego, czy piszesz esej, pracę dyplomową, epicką opowieść fantasy czy okładkę.
  • Działa z różnymi aplikacjami –  Nie musisz kopiować -wklej lub uruchom swoją pisemną treść w aplikacji ProWritingAid, ponieważ narzędzie może współpracować z różnymi aplikacjami. Należą do nich  Dokumenty Google, Word Document, Outlook i Gmail, aplikacje używane przez pracowników, pracowników itp. przez ponad 75% ich czasu.

Jakie są korzyści z używania ProWritingAid?

ProWritingAid oferuje różne korzyści i funkcje osobom związanym z różnymi dziedzinami. Tutaj podsumowaliśmy je wszystkie odnoszące się do kategorii domen.

Najlepszy przyjaciel kreatywnego pisarza

ProWritingAid może stworzyć reprezentacyjny, gotowy do publikacji manuskrypt z surowego szkicu. Pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze, eliminując błędy powierzchniowe, takie jak błędy interpunkcyjne, niechlujne literówki i problemy gramatyczne za pomocą szybkiego skanowania.

Możesz zainteresować swoich czytelników, analizując ulepszone tempo i raporty sensoryczne. Co więcej, to narzędzie ułatwia wykrywanie drobnych błędów, które można poprawić podczas edycji. Po zauważeniu możesz udoskonalić swoje frazy, aby udoskonalić treść.

Niezbędne narzędzie dla pracowników przemysłowych

Bez względu na branżę, w której pracujesz, ProWritingAid zaoferuje Ci precyzyjne poprawki, dzięki którym Twój dokument stanie się profesjonalną lekturą. Te poprawki obejmują redukcje żargonu, szczegółowe cele czytelności, sugestie dotyczące przejrzystości, wykrywanie tonów i nie tylko. Pozwala pracownikom dostosować sposób pisania za pomocą fragmentów, niestandardowych reguł i alertów dostosowanych do wymagań Twojej branży.

Wszyscy wiemy, że kiedy pracujesz jako pracownik przemysłowy, spędzanie godzin na edytowaniu treści w celu usunięcia błędów wydaje się o wiele bardziej frustrujące. Jeśli tak jest również w Twoim przypadku, ProWritingAid Cię obejmuje.

Zmieniacz gier dla studentów

To zmienia zasady gry dla studentów; dzięki niemu mogą udoskonalić wszystko, od pracy magisterskiej po czasopisma i nie tylko. Jest to swego rodzaju obrona na pierwszej linii przed poddaniem się i jest to najlepsze narzędzie do sprawdzania gramatyki oparte na sztucznej inteligencji, dzięki któremu możesz zidentyfikować każdy łatwy do przeoczenia błąd.

Nie ma wątpliwości, że pisanie treści akademickich i utrzymywanie równowagi między czytelnością a wiarygodnością może być trudne. Jednak nieformalne alerty językowe ProWriting Aid, analityczne cele językowe i potężne sugestie czasowników sprawiły, że cel ten był łatwy do osiągnięcia.

Asystent nauczyciela zasilany sztuczną inteligencją

ProWritingAid wspiera nauczycieli, pozwalając im na pewne dzielenie się wszystkimi materiałami z uczniami i rodzicami. Niezależnie od tego, czy są to materiały informacyjne dla uczniów, wersje robocze e-maili dla rodziców, czy korespondencja biznesowa, możesz mieć pewność, że wszystko jest wolne od błędów, zwięzłe i jasne.

Pozwala im również dostrzec słabe punkty ucznia i uzyskać szczegółowy opis sugestii. Te szczegóły z pewnością okażą się przydatne w doskonaleniu umiejętności pisania.

Budowanie zaufania dla pisarzy nie-rdzennych

Wreszcie, osoby niebędące rodzimymi użytkownikami języka angielskiego mogą również pisać tak, jak native speakerzy, korzystając z jednego z najlepszych narzędzi do pisania opartych na sztucznej inteligencji, a mianowicie ProWritingAid. Chociaż pisanie po angielsku jest znacznie trudniejsze niż mówienie po angielsku, dzięki temu kursowi online możesz pisać jak profesjonalista.

Daje sugestie dotyczące czytelności i zaznacza użycie strony biernej, aby pomóc Ci skupić więcej uwagi na swojej pracy i lepiej pisać. Zapoznaj się ze szczegółami sugestii, aby zrozumieć, gdzie popełniłeś błąd i jak możesz to poprawić.

Trzy kroki do dobrego pisania z ProWritingAid

Wykonaj te trzy kroki i pisz jak profesjonalista dzięki jedynemu w swoim rodzaju ProWritingAid!

Krok 1: Zarejestruj się

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia podróży z ProWritngAid jest rejestracja. Nie zajmie to więcej niż 30 sekund i nie wymaga podania danych karty kredytowej.

Krok 2: Popraw swoje pisanie

Przejrzyj sugestie wygenerowane przez to narzędzie AI, aby Twoje treści były przejrzyste i wolne od błędów.

Krok 3: Podziel się swoją pracą

Bądź pewny doskonałości swojej pracy i śmiało naciśnij przycisk wysyłania.

O czym musisz pamiętać

Chodziło o to, jak ProWritingAid może poprawić twoje umiejętności pisania. Zrozumienie i przeanalizowanie różnych sugestii i ich szczegółów pomoże ci poprawić swoje umiejętności pisania i stać się profesjonalistą, nawet bez uczenia się trudnych do zrozumienia zasad gramatycznych. Najlepiej nazwać to skrótem, aby Twoje treści były bardziej przejrzyste i godne pokazania.

Powiązane artykuły