Up

Proszę otworzyć stronę w przeglądarce, aby skorzystać z tej funkcji.

Close

  1. Wsparcie
  2. Narzędzia online
  3. Platforma edukacyjna oparta na sztucznej inteligencji: Learnt.ai – generowanie planów lekcji, aktywności i nie tylko

 

Platforma edukacyjna oparta na sztucznej inteligencji: Learnt.ai – generowanie planów lekcji, aktywności i nie tylko

  • 5 minut czytania  •  22 marca 2024

 

Dla nauczyciela znalezienie czasu na tworzenie angażujących planów lekcji może być wyczerpujące. Learnt.ai jest tutaj, aby zrewolucjonizować sposób przygotowywania materiałów edukacyjnych. Ta platforma oparta na sztucznej inteligencji obiecuje usprawnić przepływ pracy poprzez szybkie generowanie dostosowanych treści lekcji i działań.

Zanurz się i odkryj, jak nauczanie stało się mądrzejsze!

Jak się nauczyłem. ai Works

Learnt.ai działa poprzez dostarczanie interaktywnych zadań e-learningowych, planów lekcji generowanych przez sztuczną inteligencję, spersonalizowanych lodołamaczy i ćwiczeń, a także treści szkoleniowych, które angażują uczniów i oszczędzają czas nauczycieli.

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi i funkcjom opartym na sztucznej inteligencji, Learnt.ai promuje krytyczne myślenie i można go dostosować do każdego poziomu.

Interaktywne zadania e-learningowe

Wyobraź sobie, że Twoi uczniowie zanurzają się w interaktywnych zadaniach e-learningowych, które nie tylko przyciągają ich uwagę, ale także sprawiają, że złożone koncepcje pozostają w pamięci. Learnt.ai umożliwia tworzenie tych wciągających doświadczeń edukacyjnych za pomocą kliknięcia przycisku.

Wpisujesz to, czego uczysz i voila! Platforma tworzy działania dostosowane do aktywnego angażowania uczniów. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozwiązywanie zagadek, angażowanie się w quizy czy uczestnictwo w symulacjach, te zadania wspomagane przez sztuczną inteligencję mają na celu utrzymanie uczniów na krawędzi podczas nauki.

Wykorzystaj tę najnowocześniejszą technologię, aby zróżnicować instrukcje i zaspokoić unikalne potrzeby każdego ucznia. Dzięki spersonalizowanym zadaniom generowanym przez sztuczną inteligencję, każdy uczeń w klasie może stawić czoła wyzwaniom dostosowanym specjalnie dla niego.

Obserwuj, jak rozwijają umiejętności krytycznego myślenia poprzez scenariusze rozwiązywania problemów stworzone przez inteligentne algorytmy Learnt.ai. Żadne dwie lekcje nie będą takie same; różnorodność sprawia, że rzeczy są interesujące i zaspokajają różne style uczenia się – a wszystko to bez dodawania godzin przygotowań do napiętego harmonogramu.

Plany lekcji generowane przez sztuczną inteligencję

Odblokuj świat możliwości dzięki planom lekcji generowanym przez sztuczną inteligencję od Learnt.ai. Te dynamiczne, dostosowane do potrzeb plany odciążają proces przygotowawczy. Wprowadź monit, wybierz narzędzie i obserwuj, jak platforma udostępnia gotowe do użycia treści edukacyjne, które są idealnie dopasowane do potrzeb Twojej klasy.

Każdy plan jest bogaty w ćwiczenia zaprojektowane z myślą o zaangażowaniu uczniów, dzięki czemu łatwiej niż kiedykolwiek jest prowadzić lekcje, które odbijają się echem i pozostają w pamięci.

Wykorzystaj moc Learnt.ai do tworzenia pytań oceniających, które rzucają wyzwanie młodym umysłom lub przełamują lody, które rozgrzewają każdą salę. Ta przełomowa technologia planowania lekcji nie tylko usprawnia przepływ pracy, ale także wprowadza świeżą dawkę innowacji do każdego dnia nauczania.

Wykorzystaj tę przewagę opartą na sztucznej inteligencji i daj sobie więcej czasu na skupienie się na tym, co robisz najlepiej – inspirowaniu uczniów.

Niestandardowe lodołamacze i aktywności

Learnt.ai całkowicie zmienia grę, jeśli chodzi o rozpoczęcie zajęć z hukiem. Wyobraź sobie: wchodzisz do klasy, gotowy do rozpoczęcia codziennej lekcji, a zamiast zwykłej rutyny czekają na ciebie niesamowite, dostosowane do twoich potrzeb lodołamacze.

Nie są to zwykłe lodołamacze; są one zaprojektowane specjalnie dla twojej grupy, zapewniając, że wszyscy są zaangażowani i podekscytowani od samego początku.

Działania te nie polegają tylko na przełamywaniu lodów; chodzi o przełamywanie barier między uczniami, natychmiastowe zwiększanie poziomu energii i pobudzanie krytycznego myślenia od samego początku. A co najlepsze? Płynnie dopasowują się do każdego nauczanego przedmiotu, odzwierciedlając różnorodne pochodzenie kulturowe uczniów i sprawiając, że wszyscy czują się włączeni i docenieni.

Dzięki Learnt.ai rozpoczęcie zajęć na wysokim poziomie nigdy nie było łatwiejsze ani bardziej efektywne.

Zawartość szkolenia

Twórz skuteczne treści szkoleniowe generowane przez sztuczną inteligencję dzięki Learnt.ai, aby ulepszyć swoje strategie nauczania. Sztuczna inteligencja platformy szybko generuje spersonalizowane plany lekcji i angażujące zajęcia, dostosowane do potrzeb każdego poziomu.

Specjaliści ds. edukacji mogą uzyskać dostęp do szerokiej gamy materiałów szkoleniowych w ciągu kilku sekund, w tym interaktywnych zadań e-learningowych i zajęć grupowych zaprojektowanych tak, aby utrzymać zaangażowanie i motywację uczniów przez cały proces uczenia się.

Learnt.ai usprawnia tworzenie treści szkoleniowych poprzez automatyzację opracowywania celów nauczania, pytań oceniających i innych zasobów edukacyjnych. Takie podejście nie tylko oszczędza czas nauczycieli, ale także zapewnia im cenne narzędzia do prowadzenia skutecznych lekcji, które promują krytyczne myślenie i personalizację.

Korzyści z korzystania z Learnt. ai

Learnt.ai oszczędza czas nauczycieli, generując spersonalizowane plany lekcji i treści szkoleniowe. Angażuje uczniów za pomocą interaktywnych ćwiczeń, promuje krytyczne myślenie i może być dostosowany do każdego poziomu klasy.

  1. Oszczędność czasu dla nauczycieli

Learnt.ai oszczędza cenny czas nauczycieli, automatyzując tworzenie wysokiej jakości planów lekcji, celów nauczania i pytań oceniających. Po kliknięciu przycisku sztuczna inteligencja generuje treści, takie jak zadania domowe i lodołamacze, w ciągu zaledwie kilku sekund.

Specjaliści ds. edukacji mogą teraz usprawnić swoje przepływy pracy dzięki zasobom generowanym przez sztuczną inteligencję, gotowym do wykorzystania w projektach edukacyjnych. To efektywne podejście pozwala nauczycielom skupić się bardziej na nauczaniu i angażowaniu uczniów, zamiast spędzać niezliczone godziny na ręcznym planowaniu lekcji.

  1. Angażuje uczniów dzięki interaktywnej zawartości

Learnt.ai angażuje uczniów za pomocą wciągających interaktywnych treści generowanych przez sztuczną inteligencję. Platforma wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia spersonalizowanych planów lekcji, angażujących zajęć i prowokujących do myślenia zadań, które są dostosowane do różnych stylów uczenia się i poziomów klas.

Zapewniając interaktywne doświadczenia e-learningowe, Learnt.ai zwiększa zaangażowanie uczniów, promuje krytyczne myślenie i wspiera nauczycieli w dostarczaniu dynamicznych i spersonalizowanych treści edukacyjnych.

Nauczyciele mogą wykorzystać zasoby generowane przez sztuczną inteligencję Learnt.ai, aby stworzyć stymulujące środowisko uczenia się, w którym uczniowie aktywnie uczestniczą w swojej edukacji. Platforma usprawnia proces opracowywania interaktywnych materiałów edukacyjnych, oszczędzając czas nauczycieli, jednocześnie wspierając wzbogacające i wciągające doświadczenie edukacyjne dla uczniów.

  1. Promuje krytyczne myślenie

Zachęcając uczniów do krytycznego myślenia, Learnt.ai zapewnia interaktywne zadania, które zachęcają ich do analizowania, oceniania i rozwiązywania problemów. Działania te wymagają od uczniów zastosowania wiedzy i umiejętności rozumowania, sprzyjając głębszemu zrozumieniu tematu.

Angażując się w prowokujące do myślenia treści dostosowane przez sztuczną inteligencję, uczniowie są zanurzeni w środowisku, które stymuluje ich zdolności poznawcze.

Dostosowane przez Learnt.ai lodołamacze i aktywności rozbudzają ciekawość i zachęcają uczniów do podchodzenia do tematów z różnych perspektyw. Sprzyja to środowisku otwartego umysłu i eksploracji, pielęgnując rozwój umiejętności analitycznego myślenia, kluczowych dla sukcesu zarówno w nauce, jak i w rzeczywistych wyzwaniach.

  1. Możliwość dostosowania do każdej klasy

Learnt.ai oferuje konfigurowalne treści odpowiednie dla wszystkich poziomów, zapewniając nauczycielom łatwy dostęp i wykorzystanie zasobów generowanych przez sztuczną inteligencję, dostosowanych do ich konkretnych potrzeb dydaktycznych.

Możliwość dostosowania platformy sprawia, że jest ona cennym narzędziem dla różnych środowisk edukacyjnych, umożliwiając płynną integrację z różnymi programami nauczania, jednocześnie spełniając unikalne wymagania każdego poziomu.

Zapewniając spersonalizowane treści w różnych klasach, Learnt.ai wspiera nauczycieli w dostarczaniu skutecznych i ukierunkowanych instrukcji, które spełniają cele edukacyjne ich uczniów.

Jak rozpocząć korzystanie z Learnt.ai

Aby rozpocząć korzystanie z Learnt.ai i wykorzystać moc sztucznej inteligencji do celów edukacyjnych, wykonaj następujące proste kroki:

Krok 1: Wybór narzędzia

Zacznij od wybrania narzędzia, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Niezależnie od tego, czy chcesz pisać plany lekcji, ustawiać zadania domowe, generować lodołamacze, tworzyć pytania oceniające lub inne treści edukacyjne, Learnt.ai oferuje różnorodne narzędzia, które pomogą Ci w realizacji zadań.

Krok 2: Wprowadź polecenie

Po wybraniu żądanego narzędzia, podaj monit, który jasno określa, czego szukasz. Zachowaj prostotę i prostotę; narzędzie AI polega na Twoim podpowiedzi, aby zrozumieć kontekst i wygenerować odpowiednią treść. Nie zastanawiaj się nad tym – po prostu jasno określ swoje wymagania.

Krok 3: Kliknij przycisk Generuj

Po wprowadzeniu podpowiedzi wystarczy kliknąć przycisk „Generuj” i pozwolić sztucznej inteligencji działać. W ciągu zaledwie kilku sekund będziesz mieć do dyspozycji treści wygenerowane przez sztuczną inteligencję. To takie proste! Skopiuj i wklej wygenerowaną zawartość do swoich planów lekcji, prezentacji lub innych projektów edukacyjnych, nad którymi pracujesz.

Przystępne plany cenowe dostosowane do potrzeb profesjonalistów z branży edukacyjnej

Learnt.aio oferuje dogodne plany cenowe dostosowane do potrzeb wszystkich specjalistów w dziedzinie edukacji. Ich opcje cenowe obejmują bezpłatny plan z dostępem do 10 popularnych narzędzi, plan Essentials za 7 USD miesięcznie zapewniający dostęp do ponad 50 narzędzi AI wraz z obsługą klienta oraz plan Professional za 79 USD miesięcznie przeznaczony dla edukatorów, freelancerów i firm, obejmujący zespół 20 pomocników AI, dostęp do ponad 50 narzędzi AI, dostęp do piaskownicy programistycznej i dedykowaną obsługę klienta. Dzięki przejrzystym cenom i braku konieczności posiadania karty kredytowej w przypadku planu bezpłatnego, rozpoczęcie tworzenia treści edukacyjnych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji nigdy nie było łatwiejsze.

Wnioski

Zrewolucjonizuj planowanie lekcji dzięki platformie Learnt.ai opartej na sztucznej inteligencji. Uwolnij moc sztucznej inteligencji, aby bez wysiłku generować spersonalizowane plany lekcji i angażujące zajęcia. Pożegnaj się z godzinami spędzonymi na tworzeniu zasobów – Learnt.ai usprawnia proces, oszczędzając czas i promując krytyczne myślenie na każdym poziomie. Wykorzystaj innowacyjną technologię edukacyjną i doświadcz wpływu spersonalizowanych, skutecznych praktyk nauczania z Learnt.ai u boku.

Powiązane artykuły