Up

Otevřete prosím stránku ve vašem prohlížeči, abyste mohli použít tuto funkci.

Close

  1. Pomoc
  2. Online nástroje
  3. Staňte se dokonalým spisovatelem s pomocí ProWritingAid!

 

Staňte se dokonalým spisovatelem s pomocí ProWritingAid!

  • 4 minut čtení  •  9 ledna 2023

 

Chcete psát jako profík? ProWritingAid vás pokryl!  Tento úžasný software pro asistenty psaní s umělou inteligencí je nejlepším přítelem pro zlepšení dovedností psaní pro studenty, učitele, kreativní spisovatele a další.  Kromě toho, že nabízí užitečné funkce, jako je kontrola gramatiky a nástroje na vylepšení slovní zásoby, také pořádá živé tréninkové akce.

V tomto článku se chystáme zdůraznit vše, co potřebujete vědět o tomto úžasném nástroji pro psaní, jeho praktických funkcích a dalších. Bez dalších řečí se do toho vrhneme!

Co byste měli vědět o ProWritingAid?

Získat přemýšlivou, okamžitou mysl generující nápady je požehnáním, ale je to k ničemu, pokud nemáte ty správné schopnosti převést své myšlenky a nápady do slov. Tento nedostatek odborných znalostí je frustrující, protože se nezdá, že by vaše psaní odpovídalo vašim myšlenkám. Prožíváte podobnou situaci? Vyzkoušejte ProWritingAid!

Pomocí ní můžete ideálně své myšlenky prezentovat ve svém psaní s naprostou jistotou a věřte, že to nezůstane bez povšimnutí. Také to eliminuje potřebu ztrácet čas zapamatováním všech těch šílených gramatických pravidel, protože s ProWritingAid můžete získat více než 3000 videí a vysvětlení napsaných jejich odborníky.

Jak ProWritingAid podporuje vaše psaní?

Pomoc od tohoto nástroje lze získat dvěma způsoby. Podívejme se na to!

  • Ručně automatizované návrhy – generuje personalizované tipy pro psaní na základě toho, co píšete, jeho účelu a vaší cílové skupiny.
  • Nechte se inspirovat profesionálními spisovateli – specializovaný tým společnosti ProWritingAid zahrnuje nejprodávanější autory NY Times č. 1, přední vysokoškolské profesory, přední odborníky v oboru a další. Jejich odborné rady vám pomohou zlepšit vaše psaní, ať už píšete esej, diplomovou práci, fantasy epos nebo úvodní příběh.
  • Funguje s různými aplikacemi –  Není třeba kopírovat -vložte nebo spusťte svůj psaný obsah v aplikaci ProWritingAid, protože tento nástroj může pracovat s různými aplikacemi. Patří mezi ně  Dokumenty Google, Word Document, Outlook a Gmail, aplikace používané pracovníky, zaměstnanci atd. po více než 75 % svého času.

Jaké jsou výhody používání ProWritingAid?

ProWritingAid nabízí různé výhody a funkce lidem souvisejícím s různými obory. Zde jsme je shrnuli všechny relevantní pro kategorie domén.

Nejlepší přítel kreativního spisovatele

ProWritingAid dokáže z nezpracovaného návrhu vytvořit prezentovatelný rukopis připravený k publikování. Pomáhá vám ušetřit čas a peníze tím, že odstraní povrchové chyby, jako jsou interpunkční chyby, nedbalé překlepy a problémy s gramatikou, pomocí rychlého skenování.

Své čtenáře můžete upoutat analýzou lepších zpráv o rychlosti tempa a senzorů. Kromě toho tento nástroj umožňuje poměrně snadno odhalit drobné chyby, které by mohly být opraveny při úpravách. Jakmile je spatříte, můžete upřesnit své fráze a zpřesnit tak svůj obsah.

Nezbytný nástroj pro průmyslové pracovníky

Bez ohledu na to, v jakém odvětví pracujete, ProWritingAid vám nabídne přesné opravy, které změní váš dokument na profesionální čtení. Mezi tyto opravy patří redukce žargonu, podrobné cíle čitelnosti, návrhy srozumitelnosti, detekce tónů a další. Umožňuje zaměstnancům přizpůsobit si psaní pomocí úryvků, vlastních pravidel a upozornění přizpůsobených požadavkům vašeho odvětví.

Všichni víme, že když pracujete jako průmyslový dělník, zdá se mnohem frustrující trávit hodiny úpravami obsahu, aby byl bez chyb. Pokud je to i váš případ, ProWritingAid vás pokryje.

Měnič hry pro studenty

Toto je změna hry pro studenty; s ním mohou zdokonalit vše od diplomových prací po časopisy a další. Je to druh obrany v první linii před odevzdáním a je to dokonalá kontrola gramatiky s umělou inteligencí, se kterou můžete identifikovat každou snadno přehlédnutelnou chybu.

Není pochyb o tom, že psaní akademického obsahu a udržování jeho rovnováhy mezi čitelností a důvěryhodností může být složité. Neformální jazyková upozornění, analytické jazykové cíle a výkonné návrhy sloves však tento cíl umožnily snadno dosáhnout díky neformálním jazykovým upozorněním ProWriting Aid.

Asistent učitele s umělou inteligencí

ProWritingAid podporuje učitele a umožňuje jim s důvěrou sdílet všechny jejich materiály se studenty a rodiči. Ať už se jedná o studentské podklady, koncepty e-mailů pro rodiče nebo obchodní korespondenci, můžete se ujistit, že vše je bez chyb, stručné a jasné.

Umožňuje jim také odhalit slabá místa svého studenta a získat podrobný popis návrhů. Tyto podrobnosti se jistě ukáží jako užitečné při zlepšování jejich písemných dovedností.

Budování důvěry pro nepůvodní spisovatele

Nerodilí mluvčí angličtiny mohou také psát jako rodilí mluvčí angličtiny pomocí jednoho z nejlepších nástrojů pro psaní AI, konkrétně ProWritingAid. Přestože je psaní angličtiny mnohem obtížnější než mluvení anglicky, s tímto online kurzem můžete psát jako profík.

Poskytuje návrhy ohledně čitelnosti a označí použití trpného rodu, aby vám pomohl lépe sledovat vaši práci a lépe psát. Projděte si podrobnosti návrhů, abyste pochopili, kde jste udělali chybu a jak to můžete zlepšit.

Tři kroky k dobrému psaní s ProWritingAid

Postupujte podle těchto tří kroků a pište jako profesionál s jediným ProWritingAid!

Krok 1: Zaregistrujte se

Úplně prvním krokem k zahájení vaší cesty s ProWritngAid je registrace. Nezabere to více než 30 sekund a nevyžaduje údaje o vaší kreditní kartě.

Krok 2: Zlepšete své psaní

Projděte si návrhy generované tímto nástrojem AI, aby byl váš obsah jasný a bez chyb.

Krok 3: Sdílejte svou práci

Buďte si jisti dokonalostí své práce a s důvěrou stiskněte tlačítko Odeslat.

Co si musíte zapamatovat

Bylo to všechno o tom, jak může ProWritingAid zlepšit vaše psaní. Pochopení a analýza různých návrhů a jejich podrobností vám pomůže zlepšit vaše písemné dovednosti a stát se profesionálem, aniž byste se museli učit těžko pochopitelná gramatická pravidla. Nejlépe se nazývá zkratka, aby byl váš obsah jasnější a hodný zobrazení.

Související články