Up

Otevřete prosím stránku ve vašem prohlížeči, abyste mohli použít tuto funkci.

Close

  1. Pomoc
  2. Online nástroje
  3. Už vás nebaví zničené fotky? Zde je návod, jak je opravit pomocí tohoto geniálního řešení

 

Už vás nebaví zničené fotky? Zde je návod, jak je opravit pomocí tohoto geniálního řešení

  • 5 minut čtení  •  8 května 2023

 

Stalo se vám někdy, že procházíte svou galerii fotoaparátu, jen abyste narazili na fotografie zničené nežádoucími předměty, vadami nebo lidmi, kteří narušují celkový obraz? Je to běžný bolestivý bod mezi fotografy i amatérskými fotografy.

Ve skutečnosti studie ukazují, že 78% lidí pořídilo fotografii, o které si mysleli, že by byla skvělá, jen aby zjistili, že byla zničena nežádoucím objektem nebo osobou v pozadí. A zatímco software pro úpravu fotografií prošel v posledních letech dlouhou cestou, mnoho z těchto nástrojů může být komplikované a časově náročné.

To je místo, kde Cleanup.pictures přichází – geniální řešení pro opravu zničených fotografií pouhými několika kliknutími.

V tomto příspěvku na blogu se blíže podíváme na to, jak tato webová aplikace způsobila revoluci ve světě úprav fotografií a jak ji můžete použít k vylepšení vlastních fotografií a vytvoření dokonalých vzpomínek. Začněme!

Co je Cleanup.pictures

Cleanup.pictures je webová stránka a aplikace, která umožňuje uživatelům odstraňovat nežádoucí objekty, lidi, text a vady z obrázků. Jedná se o bezplatnou webovou aplikaci, ke které lze přistupovat návštěvou webových stránek a je k dispozici také jako placená služba.

Cleanup.pictures používají fotografové k odstranění časových razítek nebo turistů z obrázků dovolené a k čištění portrétních fotografií k vytvoření dokonalých profilových obrázků.

Aplikace se také používá k odstranění prasklin na fotografiích a k vylepšení obrázků odstraněním různých objektů, včetně lidí, vodoznaků a skvrn. Nástroj se snadno používá a umožňuje uživatelům dosáhnout působivých výsledků

Technologie AI za Cleanup.pictures

Přemýšleli jste někdy, jak cleanup.pictures dokáže odstranit nežádoucí objekty a text z obrázků pouhým kliknutím na tlačítko? Inpainting je technologie umělé inteligence, která stojí za cleanup.pictures, která se používá k odstranění nežádoucích objektů z fotografií, včetně lidí.

Inpainting je již nějakou dobu a byl původně proveden pomocí klonovacího nástroje, jako je inpaint. S příchodem umělé inteligence (AI) však malování získalo zcela novou úroveň přesnosti a přesnosti.

Tato technologie AI za Cleanup.pictures umožňuje aplikaci analyzovat obraz a porozumět jeho kompozici a identifikovat nežádoucí prvky s vysokým stupněm přesnosti. Aplikace pak používá různé algoritmy, aby inteligentně odstranila nežádoucí objekty a zároveň zajistila, že okolní pixely budou smíchány způsobem, který udržuje integritu a kvalitu obrazu.

Cleanup.pictures navíc využívá algoritmy hlubokého učení, které se učí z obrovské sbírky obrázků, aby lépe rozpoznaly a odstranily nežádoucí objekty z fotografií. Tento proces umožňuje aplikaci neustále zlepšovat svůj výkon a přesnost, což z ní činí stále výkonnější nástroj pro retušování a vylepšování obrázků.

Proč je Cleanup.pictures nejlepší volbou pro opravu zničených fotografií

Snadno použitelné rozhraní

Cleanup.pictures se může pochlubit intuitivním a uživatelsky přívětivým rozhraním, díky němuž je proces odstraňování nežádoucích objektů a vylepšování obrázků bezproblémový a přímočarý. Uživatelské rozhraní je navrženo tak, aby bylo přístupné profesionálním i amatérským editorům fotografií, což umožňuje snadný a intuitivní pracovní postup. Snadno použitelné rozhraní platformy zajišťuje, že uživatelé nevyžadují rozsáhlé technické znalosti k dosažení působivých výsledků, protože nástroj dělá těžké zvedání za ně.

Odstranění nežádoucích objektů

S Cleanup.pictures je možnost odstranit nežádoucí objekty z fotografií na dosah ruky. Technologie umělé inteligence, která stojí za tímto nástrojem, analyzuje obrázky a identifikuje nežádoucí objekty, což vám umožní snadno je odstranit. Tato funkce je zvláště užitečná pro odstranění turistů nebo nežádoucích osob z fotografií z dovolené, odstranění časových razítek nebo vodoznaků a dokonce i pro čištění portrétních fotografií.

Zdarma k použití

Cleanup.pictures je k dispozici zdarma na webové verzi platformy s placenými možnostmi pro pokročilejší funkce. Bezplatná verze umožňuje uživatelům odstraňovat nežádoucí objekty, vylepšovat obrázky a dosahovat působivých výsledků bez nutnosti drahého softwaru nebo rozsáhlého školení. Přístupnost platformy znamená, že uživatelé mohou upravovat své fotografie bez obav o náklady, což z ní činí atraktivní volbu pro amatérské i profesionální editory fotografií.

Šetří čas při používání jiných složitých softwarů

Cleanup.pictures je časově úsporné řešení pro potřeby úprav fotografií. Technologie AI platformy automatizuje proces odstraňování nežádoucích objektů a vylepšování obrázků, což eliminuje potřebu časově náročné ruční práce. Jednoduchost a efektivita platformy z ní činí preferovanou volbu pro ty, kteří chtějí ušetřit čas a stále dosahovat výsledků na profesionální úrovni. S Cleanup.pictures se mohou editoři fotografií soustředit na další kreativní aspekty své práce, spíše než aby zabředli do zdlouhavých editačních procesů.

Vylepšení obrázků

Kromě odstranění nežádoucích objektů Cleanup.pictures také zvyšuje kvalitu obrázků. Platforma může odstranit vady, praskliny a další nedokonalosti, stejně jako upravit jas, kontrast a sytost obrázků. Tato funkce je neuvěřitelně užitečná pro vytvoření dokonalého profilového obrázku, čištění starých fotografií nebo jednoduše zvýšení kvality každodenních fotografií.

Další klíčové vlastnosti Cleanup.pictures

Cleanup.pictures API

Cleanup.pictures nabízí API (Application Programming Interface), které umožňuje vývojářům integrovat funkce aplikace do svých vlastních aplikací. API poskytuje přístup ke všem nástrojům a funkcím Cleanup.pictures, včetně odstraňování objektů, vylepšení obrázků a odstranění pozadí.

Vývojáři mohou pomocí rozhraní API vytvářet vlastní pracovní postupy, které automatizují úlohy úprav obrázků nebo začleňují funkce pro úpravy obrázků do svých vlastních aplikací. API se snadno používá, s jasnou dokumentací a ukázkovým kódem na webu Cleanup.pictures.

Odstranění pozadí

Cleanup.pictures nabízí výkonný nástroj pro odstranění pozadí, který umožňuje uživatelům odstranit pozadí z libovolného obrázku. Nástroj používá pokročilé algoritmy k detekci a oddělení objektu v popředí od pozadí, což usnadňuje nahrazení nebo odebrání pozadí.

Nástroj pro odstranění pozadí je ideální pro fotografování produktů, vytváření grafiky sociálních médií nebo jakoukoli jinou aplikaci, kde potřebujete izolovat objekt od pozadí. Nástroj se snadno používá a poskytuje vysoce kvalitní výsledky, a to i pro složité obrázky se složitým pozadím.

Chcete-li použít nástroj pro odstranění pozadí, jednoduše nahrajte obrázek do aplikace Cleanup.pictures a vyberte nástroj „Odstranění pozadí“. Aplikace automaticky oddělí objekt v popředí od pozadí, což vám umožní nahradit nebo odebrat pozadí podle potřeby.

Omezení používání Cleanup.pictures

Stejně jako Cleanup.pictures je, stále existují některé nevýhody jeho použití. Za prvé, zatímco software se může pochlubit spoustou funkcí, některé z nich jsou k dispozici pouze uživatelům, kteří se přihlásí k odběru prémiové verze.

To znamená, že uživatelé s bezplatnou verzí nemusí získat stejnou úroveň kvality jako uživatelé s placenou verzí, což by mohlo být zklamáním. Softwarová mobilní aplikace je navíc v současné době k dispozici pouze platícím předplatitelům, takže je pro bezplatné uživatele nepřístupná.

A konečně, Cleanup.pictures nenabízí uživatelům možnost upravovat videa, což by mohla být užitečná funkce pro některé uživatele, kteří pracují s obrázky i videi.

Jak používat Cleanup.pictures

  • Přejděte na web nebo do aplikace Cleanup.pictures a kliknutím na tlačítko „Nahrát“ vyberte fotografii, kterou chcete upravit.
  • Po nahrání fotografie vyberte možnost „Pokračovat s SD“ nebo „Vyzkoušet Pro“, v závislosti na typu plánu předplatného.
  • Vyberte velikost nástroje štětec a označte objekt nebo osobu, kterou chcete odstranit.
  • Jakmile označíte objekt nebo osobu, technologie AI Cleanup.pictures objekt odstraní a automaticky jej prolne s okolím.
  • Jakmile jste s úpravami spokojeni, klikněte na tlačítko „Stáhnout“ a uložte upravenou fotografii.

Ceník Cleanup.pictures

Cleanup.pictures nabízí bezplatnou zkušební verzi i placené předplatné pro uživatele, kteří potřebují zpracovávat obrázky jakékoli velikosti. Zde jsou podrobnosti o cenách Cleanup.pictures:

Zkušební verze zdarma

Cleanup.pictures nabízí bezplatnou zkušební verzi, která vám umožní zdarma otestovat kvalitu HD aplikace. Tato zkušební verze umožňuje zpracovávat jeden obrázek najednou, ale nemá žádnou velikost ani časový limit. Bezplatná zkušební verze je vynikající volbou pro uživatele, kteří chtějí otestovat možnosti aplikace před tím, než se zavážou k placenému předplatnému.

Placené předplatné

Po uplynutí bezplatného zkušebního období se můžete rozhodnout pro placené předplatné pro přístup ke všem funkcím aplikace Cleanup.pictures. Ceny předplatného jsou následující:

Měsíční předplatné: 5 USD měsíčně. Roční předplatné: 36 USD ročně (ekvivalent 3 USD měsíčně). Obě možnosti předplatného poskytují neomezené zpracování obrazu bez velikosti nebo časového omezení. Předplatné také zahrnuje přístup ke všem nástrojům a funkcím Cleanup.pictures, včetně odstraňování objektů, vylepšení obrazu a výstupu v kvalitě HD.

Možnosti platby

Cleanup.pictures přijímá platby kreditní kartou, PayPal nebo Stripe. Předplatné můžete kdykoli zrušit a Cleanup.pictures nabízí 30denní záruku vrácení peněz pro nové předplatitele.

Závěr

Diskutovali jsme o tom, jak je Cleanup.pictures skvělým nástrojem pro opravu zničených fotografií. Jedná se o bezplatnou webovou aplikaci, ke které lze přistupovat prostřednictvím jejich webových stránek a je také k dispozici jako placená služba. Umožňuje uživatelům rychle odstranit nežádoucí objekty, lidi, text a vady z obrázků, což je ideální pro fotografy, kteří chtějí odstranit časová razítka nebo turisty z obrázků dovolené.

Kromě toho lze nástroj použít k čištění portrétních fotografií a k vylepšení obrázků odstraněním různých objektů, včetně lidí, vodoznaků a vad. Snadno se používá a umožňuje uživatelům dosáhnout působivých výsledků pouhými několika kliknutími.

Celkově je Cleanup.pictures vynikající volbou pro každého, kdo chce rychle a snadno opravit zničené fotografie.

Související články