Up

Proszę otworzyć stronę w przeglądarce, aby skorzystać z tej funkcji.

Close

  1. Wsparcie
  2. Narzędzia online
  3. Masz dość zepsutych zdjęć? Oto jak je naprawić za pomocą tego genialnego rozwiązania

 

Masz dość zepsutych zdjęć? Oto jak je naprawić za pomocą tego genialnego rozwiązania

  • 5 minut czytania  •  8 maja 2023

 

Czy zdarza Ci się przewijać rolkę aparatu, tylko po to, by natknąć się na zdjęcia zniszczone przez niechciane przedmioty, skazy lub ludzi, którzy umniejszają ogólny obraz? Jest to powszechny punkt bólu zarówno wśród fotografów, jak i amatorów fotografowania.

W rzeczywistości badania pokazują, że 78% osób zrobiło zdjęcie, które uważali za świetne, tylko po to, aby stwierdzić, że zostało zniszczone przez niechciany obiekt lub osobę w tle. I chociaż oprogramowanie do edycji zdjęć przeszło długą drogę w ostatnich latach, wiele z tych narzędzi może być skomplikowanych i czasochłonnych w użyciu.

Właśnie tam pojawia się Cleanup.pictures – genialne rozwiązanie do naprawiania zniszczonych zdjęć za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

W tym poście na blogu przyjrzymy się bliżej, jak ta aplikacja internetowa zrewolucjonizowała świat edycji zdjęć i jak możesz jej użyć do ulepszenia własnych zdjęć i stworzenia idealnych wspomnień. Zaczynamy!

Czym jest Cleanup.pictures

Cleanup.pictures to strona internetowa i aplikacja, która pozwala użytkownikom usuwać niechciane obiekty, osoby, tekst i defekty z obrazów. Jest to bezpłatna aplikacja internetowa, do której można uzyskać dostęp, odwiedzając stronę internetową, a także jest dostępna jako usługa płatna.

Cleanup.pictures jest używany przez fotografów do usuwania znaczników czasu lub turystów ze zdjęć z wakacji oraz do czyszczenia zdjęć portretowych w celu stworzenia idealnych zdjęć profilowych.

Aplikacja służy również do usuwania pęknięć na zdjęciach i ulepszania obrazów poprzez usuwanie różnych obiektów, w tym ludzi, znaków wodnych i skaz. Narzędzie jest łatwe w użyciu i pozwala użytkownikom osiągnąć imponujące wyniki

Technologia sztucznej inteligencji stojąca za Cleanup.pictures

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak cleanup.pictures jest w stanie usunąć niechciane obiekty i tekst ze zdjęć, za pomocą jednego kliknięcia przycisku? Inpainting to technologia sztucznej inteligencji stojąca za cleanup.pictures, która służy do usuwania niechcianych obiektów ze zdjęć, w tym ludzi.

Malowanie istnieje już od jakiegoś czasu i pierwotnie zostało wykonane za pomocą narzędzia Klonuj, takiego jak inpaint. Jednak wraz z pojawieniem się sztucznej inteligencji (AI) malowanie nabrało zupełnie nowego poziomu precyzji i dokładności.

Ta technologia AI stojąca za Cleanup.pictures pozwala aplikacji analizować obraz i rozumieć jego kompozycję, identyfikując niepożądane elementy z dużą dokładnością. Następnie aplikacja stosuje różne algorytmy, aby inteligentnie usunąć niechciane obiekty, zapewniając jednocześnie, że otaczające piksele są mieszane w sposób, który zachowuje integralność i jakość obrazu.

Co więcej, Cleanup.pictures wykorzystuje algorytmy głębokiego uczenia, które uczą się z ogromnej kolekcji obrazów, aby lepiej rozpoznawać i usuwać niechciane obiekty ze zdjęć. Proces ten pozwala aplikacji stale poprawiać jej wydajność i dokładność, dzięki czemu staje się coraz potężniejszym narzędziem do retuszowania i ulepszania obrazów.

Dlaczego Cleanup.pictures jest najlepszą opcją do naprawiania zniszczonych zdjęć

Łatwy w użyciu interfejs

Cleanup.pictures oferuje intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs, który sprawia, że proces usuwania niechcianych obiektów i ulepszania obrazów jest bezproblemowy i prosty. Interfejs użytkownika został zaprojektowany tak, aby był dostępny zarówno dla profesjonalnych, jak i amatorskich edytorów zdjęć, umożliwiając łatwy i intuicyjny przepływ pracy. Łatwy w użyciu interfejs platformy zapewnia, że użytkownicy nie potrzebują rozległej wiedzy technicznej, aby osiągnąć imponujące wyniki, ponieważ narzędzie wykonuje za nich ciężką pracę.

Usuwanie niechcianych obiektów

Dzięki Cleanup.pictures możliwość usuwania niechcianych obiektów ze zdjęć jest na wyciągnięcie ręki. Technologia AI stojąca za narzędziem analizuje obrazy i identyfikuje niechciane obiekty, umożliwiając ich łatwe usunięcie. Ta funkcja jest szczególnie przydatna do usuwania turystów lub niechcianych osób ze zdjęć z wakacji, usuwania znaczników czasu lub znaków wodnych, a nawet do czyszczenia zdjęć portretowych.

Darmowy w użyciu

Cleanup.pictures jest dostępny za darmo w internetowej wersji platformy, z płatnymi opcjami bardziej zaawansowanych funkcji. Darmowa wersja pozwala użytkownikom usuwać niechciane obiekty, ulepszać obrazy i osiągać imponujące wyniki bez potrzeby drogiego oprogramowania lub intensywnego szkolenia. Dostępność platformy oznacza, że użytkownicy mogą edytować swoje zdjęcia bez obawy o koszty, co czyni ją atrakcyjną opcją zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych edytorów zdjęć.

Oszczędza czas dzięki zastosowaniu innych złożonych programów

Cleanup.pictures to oszczędzające czas rozwiązanie do edycji zdjęć. Technologia AI platformy automatyzuje proces usuwania niechcianych obiektów i ulepszania obrazów, eliminując potrzebę czasochłonnej pracy ręcznej. Prostota i wydajność platformy sprawiają, że jest to preferowany wybór dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i nadal osiągać profesjonalne wyniki. Dzięki Cleanup.pictures edytorzy zdjęć mogą skupić się na innych kreatywnych aspektach swojej pracy, zamiast grzęznąć w żmudnych procesach edycji.

Ulepszanie obrazów

Oprócz usuwania niechcianych obiektów, Cleanup.pictures poprawia również jakość obrazów. Platforma może usuwać przebarwienia, pęknięcia i inne niedoskonałości, a także regulować jasność, kontrast i nasycenie obrazów. Ta funkcja jest niezwykle przydatna do tworzenia idealnego zdjęcia profilowego, czyszczenia starych zdjęć lub po prostu poprawy jakości codziennych zdjęć.

Inne kluczowe funkcje Cleanup.pictures

Cleanup.pictures API

Cleanup.pictures oferuje interfejs API (Application Programming Interface), który umożliwia programistom integrację funkcji aplikacji z własnymi aplikacjami. Interfejs API zapewnia dostęp do wszystkich narzędzi i funkcji Cleanup.pictures, w tym usuwania obiektów, ulepszania obrazu i usuwania tła.

Programiści mogą używać interfejsu API do tworzenia niestandardowych przepływów pracy, które automatyzują zadania edycji obrazów lub włączają funkcje edycji obrazów do własnych aplikacji. API jest łatwe w użyciu, z przejrzystą dokumentacją i przykładowym kodem dostępnym na stronie Cleanup.pictures.

Usuwanie tła

Cleanup.pictures oferuje potężne narzędzie do usuwania tła, które pozwala użytkownikom usunąć tło z dowolnego obrazu. Narzędzie wykorzystuje zaawansowane algorytmy do wykrywania i oddzielania obiektu pierwszego planu od tła, co ułatwia zastąpienie lub usunięcie tła.

Narzędzie do usuwania tła jest idealne do fotografii produktów, tworzenia grafiki w mediach społecznościowych lub dowolnej innej aplikacji, w której trzeba odizolować obiekt od jego tła. Narzędzie jest łatwe w użyciu i zapewnia wysokiej jakości wyniki, nawet w przypadku złożonych obrazów ze skomplikowanym tłem.

Aby użyć narzędzia do usuwania tła, po prostu prześlij obraz do aplikacji Cleanup.pictures i wybierz narzędzie „Usuwanie tła”. Aplikacja automatycznie oddzieli obiekt pierwszego planu od tła, umożliwiając zastąpienie lub usunięcie tła zgodnie z potrzebami.

Ograniczenia dotyczące korzystania z programu Cleanup.pictures

Tak świetny, jak Cleanup.pictures, nadal istnieją pewne wady korzystania z niego. Po pierwsze, podczas gdy oprogramowanie oferuje wiele funkcji, niektóre z nich są dostępne tylko dla użytkowników, którzy subskrybują wersję premium.

Oznacza to, że użytkownicy z darmową wersją mogą nie uzyskać takiego samego poziomu jakości, jak ci z wersją płatną, co może być rozczarowujące. Ponadto aplikacja mobilna oprogramowania jest obecnie dostępna tylko dla płatnych subskrybentów, dzięki czemu jest niedostępna dla bezpłatnych użytkowników.

Wreszcie, Cleanup.pictures nie oferuje użytkownikom możliwości edycji filmów, co może być przydatną funkcją dla niektórych użytkowników, którzy pracują zarówno z obrazami, jak i filmami.

Jak korzystać z Cleanup.pictures

  • Przejdź do witryny lub aplikacji Cleanup.pictures i kliknij przycisk „Prześlij”, aby wybrać zdjęcie, które chcesz edytować.
  • Po przesłaniu zdjęcia wybierz opcję „Kontynuuj z SD” lub „Wypróbuj Pro”, w zależności od rodzaju planu subskrypcji.
  • Wybierz rozmiar narzędzia pędzla, aby oznaczyć obiekt lub osobę, którą chcesz usunąć.
  • Po oznaczeniu obiektu lub osoby technologia AI Cleanup.pictures usunie obiekt i automatycznie połączy go z otoczeniem.
  • Gdy będziesz zadowolony z edycji, kliknij przycisk „Pobierz”, aby zapisać edytowane zdjęcie.

Cennik Cleanup.pictures

Cleanup.pictures oferuje zarówno bezpłatną wersję próbną, jak i płatne subskrypcje dla użytkowników, którzy muszą przetwarzać obrazy o dowolnym rozmiarze. Oto szczegóły cen Cleanup.pictures:

Bezpłatna wersja próbna

Cleanup.pictures oferuje bezpłatną wersję próbną, która pozwala bezpłatnie przetestować jakość HD aplikacji. Ta wersja próbna umożliwia przetwarzanie jednego obrazu naraz, ale nie ma limitu rozmiaru ani czasu. Bezpłatna wersja próbna to doskonała opcja dla użytkowników, którzy chcą przetestować możliwości aplikacji przed zobowiązaniem się do płatnej subskrypcji.

Płatna subskrypcja

Po bezpłatnym okresie próbnym możesz wybrać płatną subskrypcję, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji Cleanup.pictures. Ceny subskrypcji są następujące:

Miesięczna subskrypcja: 5 USD miesięcznie. Roczna subskrypcja: 36 USD rocznie (równowartość 3 USD miesięcznie). Obie opcje subskrypcji zapewniają nieograniczone przetwarzanie obrazu, bez limitu rozmiaru i czasu. Subskrypcja obejmuje również dostęp do wszystkich narzędzi i funkcji Cleanup.pictures, w tym usuwania obiektów, ulepszania obrazu i jakości HD.

Opcje płatności

Cleanup.pictures akceptuje płatności kartą kredytową, PayPal lub Stripe. Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie, a Cleanup.pictures oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy dla nowych subskrybentów.

Konkluzja

Omówiliśmy, w jaki sposób Cleanup.pictures jest doskonałym narzędziem do naprawiania zniszczonych zdjęć. Jest to bezpłatna aplikacja internetowa, do której można uzyskać dostęp za pośrednictwem ich strony internetowej i jest również dostępna jako usługa płatna. Pozwala użytkownikom szybko usuwać niechciane obiekty, osoby, tekst i defekty ze zdjęć, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla fotografów, którzy chcą usunąć znaczniki czasu lub turystów ze zdjęć z wakacji.

Dodatkowo narzędzie może być używane do czyszczenia zdjęć portretowych i ulepszania obrazów poprzez usuwanie różnych obiektów, w tym osób, znaków wodnych i skaz. Jest łatwy w użyciu, dzięki czemu użytkownicy mogą osiągnąć imponujące wyniki za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Ogólnie rzecz biorąc, Cleanup.pictures to doskonała opcja dla każdego, kto chce szybko i łatwo naprawić zepsute zdjęcia.

Powiązane artykuły