Up

Proszę otworzyć stronę w przeglądarce, aby skorzystać z tej funkcji.

Close

 

Nasza misja

  • 2 minut czytania  •  28 kwietnia 2022

 

Czy kiedykolwiek zetknąłeś się z tekstem, raportem, esejem lub artykułem, który był boleśnie długi w czytaniu i trudny do rozszyfrowania? A gdyby istniał sposób na streszczanie tych wszystkich długich artykułów i dokumentów tekstowych, tak aby można je było szybko i łatwo zrozumieć? Resoomer upraszcza i streszcza tekst, dzięki czemu można łatwo i szybko zapoznać się z codzienną porcją informacji. Jest on prosty i dostępny, aby ułatwić Ci życie osobiste i zawodowe!

Unikaj przytłoczenia zbyt dużą ilością informacji

W tej dynamicznej i zaawansowanej technologicznie epoce cyfrowej, aby pozostać liderem, trzeba być na bieżąco. Jednak w natłoku informacji pochodzących z różnych źródeł i platform, jak znaleźć czas na przejrzenie ich wszystkich i wybranie tych, które są przydatne?
W tym momencie do gry wkracza automatyczny skaner Resoomer. Wyodrębnia on ważne fakty i idee w tekście i łączy je w podsumowanie, dzięki czemu można szybko zinterpretować informacje. Pożegnaj się z czytaniem niekończących się tekstów. Powiedz „nie” marnowaniu czasu i energii. Uzyskaj wszystkie najważniejsze informacje w uproszczonym i zwięzłym tekście.

Pomoc w walce z demonami prokrastynacji informacyjnej

Potrzebujesz przejrzeć długie prace naukowe, artykuły badawcze lub szczegółowe dokumenty techniczne dotyczące Twojej pracy? A gdybyś mógł mieć ich streszczenie za darmo? Tak, całkowicie bezpłatnie! Nasze automatyczne narzędzie do podsumowań online robi to szybko i łatwo, więc nie musisz tego robić.
Przestań się ociągać i weź się do pracy. Usprawnij naukę i efektywnie wykonuj zadania, podsumowując długie dokumenty jednym kliknięciem.

Przyspiesz tempo nauki

Czy chcesz przyspieszyć naukę i poprawić rozumienie wypracowania w ciągu kilku minut? Automatyczny streszczacz Resoomer może błyskawicznie skracać artykuły i fragmenty tekstów do najważniejszych punktów. Algorytmy eliminują zbędne informacje, szczegółowe wyjaśnienia i zbędne zdania, dzięki czemu uzyskuje się łatwe do czytania streszczenie tekstu z zachowaniem głównych założeń tekstu oryginalnego.

Zwiększ swoją produktywność

Kto nie chciałby zaoszczędzić cennego czasu podczas przeglądania opracowań naukowych, argumentów i artykułów technicznych? Nasze narzędzie do automatycznego streszczania dokonuje tego poprzez ocenę zawartości tekstu, redukcję liczby słów i formalną optymalizację tekstu w sposób bardziej zwięzły, strawny i zrozumiały.
Teraz możesz przeglądać więcej artykułów, więcej esejów i więcej informacji w krótszym czasie.

W kilku słowach

Resoomer to bardzo przydatne narzędzie pomocnicze, które zapewnia bezpłatne streszczenie i pozwala mądrze wykorzystać czas na szukanie i poprawianie materiału. Niezależnie od tego, czy szukasz narzędzia do dokładnego podsumowywania dla swoich codziennych potrzeb edukacyjnych, chcesz znaleźć łatwy sposób na obejście długich dokumentów w swojej pracy, czy też chcesz poprawić swoją produktywność, wykorzystując więcej w krótszym czasie, Resoomer pomoże Ci we wszystkich przypadkach – gwarantujemy to!

Powiązane artykuły