Up

Otevřete prosím stránku ve vašem prohlížeči, abyste mohli použít tuto funkci.

Close

  1. Pomoc
  2. Online nástroje
  3. Revoluce ve způsobu vytváření videí: Síla umělé inteligence

 

Revoluce ve způsobu vytváření videí: Síla umělé inteligence

  • 6 minut čtení  •  8 května 2023

 

S tím, jak se technologie neustále vyvíjí, se vyvíjí i způsob, jakým vytváříme a konzumujeme obsah. Jednou z oblastí, která v posledních letech zaznamenala významný růst, je video marketing. Se vzestupem sociálních médií a poptávkou po poutavém vizuálním obsahu se značky a podniky obracejí na video, aby se spojily se svým publikem. Vytváření videí však může být časově náročný a nákladný proces, zejména pro ty, kteří nemají zkušenosti s editací videa. To je místo, kde Lumen5 přichází.

Ale Lumen5 není jen nástroj pro jednotlivce nebo malé podniky. Díky svým schopnostem automatizace je výkonným řešením pro značky, které potřebují vytvářet videa ve velkém měřítku. Ve skutečnosti, podle nedávného průzkumu, 85% podniků nyní používá video jako marketingový nástroj a 92% obchodníků, kteří používají video, tvrdí, že je to důležitá součást jejich marketingové strategie. S Lumen5 mohou tyto firmy rychle a efektivně vytvářet poutavá videa a uvolňovat tak čas a zdroje pro další důležité úkoly.

V tomto příspěvku na blogu se blíže podíváme na to, jak Lumen5 způsobil revoluci ve světě tvorby videa a jak jej můžete použít k vylepšení své marketingové strategie. Začněme!

Představujeme Lumen5 Video Creator

Popularita videoobsahu roste, což naznačuje, že se stává základním nástrojem pro podniky, aby si jich všimly a zvýšily svou angažovanost na sociálních médiích. Vytváření videoobsahu je bohužel komplikovaný proces, který vyžaduje značný čas a úsilí. V důsledku toho mnoho organizací přichází o potenciál oslovit širší publikum.

Lumen5 poskytuje řešení. Jedná se o inovativní platformu pro tvorbu videa, která využívá umělou inteligenci k přeměně textu na videoobsah. Jedná se o cloudové řešení, které je určeno pro firmy, které chtějí využít video k posílení své značky nebo propagaci svých produktů či služeb.

S Lumen5 mohou uživatelé zadat odkaz na jakýkoli blogový příspěvek nebo zpravodajský článek a platforma automaticky vytvoří video založené na obsahu. To usnadňuje vlastníkům firem a marketingovým týmům rychlé vytváření působivých videí.

Kromě toho platforma nabízí výkonné možnosti automatizace, jako je dávkové zpracování a úpravy založené na šablonách, aby bylo možné předem vytvářet videa a plánovat jejich doručení. Díky všem těmto funkcím je vytváření profesionálních videí, která vyčnívají z davu a dělají na diváky trvalý dojem než kdykoli předtím.

Jak přípravek Lumen5 působí?

Lumen5 využívá technologii AI k přeměně textového obsahu na vysoce kvalitní videa. Chcete-li začít, stačí propojit platformu s blogovým příspěvkem, článkem nebo jiným digitálním obsahem. Lumen5 pak analyzuje obsah a převede jej na profesionální video s vizuály a hudbou.

Díky tomu je snadné vytvářet videa rychle a efektivně. Platforma je přístupná také v cloudu, což znamená, že můžete vytvořit a publikovat své video během několika minut, aniž byste museli procházet potížemi se stahováním jakýchkoli aplikací.

Kdo má prospěch z Lumen5?

Lumen5 je speciálně navržen pro firmy, které chtějí zvýšit svůj dosah a zapojit potenciální zákazníky pomocí videoobsahu. Platforma je také vhodná pro každého, kdo chce vytvářet vysoce kvalitní videa – od marketingových agentur, přes malé firmy až po jednotlivce.

Výhody používání Lumen5

S Lumen5 získáte výkonnou technologii tvorby videa řízenou umělou inteligencí a řadu výkonných funkcí.

Tvůrce videa s umělou inteligencí

Hlavní výhodou Lumen5 je schopnost snadno a rychle vytvářet videa. Díky technologii založené na umělé inteligenci dokáže Lumen5 během několika minut proměnit jakýkoli článek nebo příspěvek na video v profesionální kvalitě. To eliminuje potřebu časově náročných a obtížných úprav videa. Vše, co musíte udělat, je zadat svůj obsah a nechat AI udělat zbytek.

Snadné použití

Díky Lumen5 je vytváření videí snadnější než kdy dříve. Nevyžadují žádné předchozí zkušenosti s editací videa, protože tento proces učinili neuvěřitelně intuitivním. Jediné, co musíte udělat, je vybrat šablonu, vložit obsah a poté přizpůsobit video. Jednoduché uživatelské rozhraní Lumen5, každý může být v provozu v žádném okamžiku.

Možnosti automatizace a škálovatelnosti

Další skvělou vlastností Lumen5 je, že nabízí výkonné možnosti automatizace pro podniky, které chtějí vytvářet videa ve velkém měřítku. S Lumen5 můžete rychle vytvářet videa v dávkách a spravovat je z jednoho centralizovaného řídicího panelu. Nejen, že je to skvělé pro firmy, ale také umožňuje uživatelům snížit čas strávený vytvářením videí a co nejlépe využít své zdroje.

Typy videí, které můžete vytvořit pomocí Lumen5

Lumen5 nabízí řadu možností pro vytváření poutavého obsahu. V této části budeme diskutovat o různých typech videí, které můžete vytvořit pomocí Lumen5.

1. Reklamy na sociálních médiích

Reklamy na sociálních médiích jsou krátká videa, která mají upoutat pozornost a povzbudit potenciální zákazníky k akci. Lumen5 nabízí řadu šablon a nástrojů, které usnadňují navrhování poutavých videí pro platformy sociálních médií, jako jsou Instagram, Facebook a YouTube. Díky tvůrci videa poháněnému umělou inteligencí mohou uživatelé rychle vytvářet profesionálně vypadající videa s minimálním úsilím.

2. Propagační videa

Propagační videa jsou skvělým způsobem, jak inzerovat svůj produkt nebo službu a přilákat nové zákazníky. Automatizované nástroje Lumen5 umožňují uživatelům rychle vytvářet propagační videa, která jsou optimalizována pro různé platformy sociálních médií. S tvůrcem videa poháněným umělou inteligencí mohou uživatelé také začlenit jedinečné vizuální a hlasové komentáře pro další zvýšení kvality svých videí.

3. Krátké návody

Návody jsou skvělé pro poskytování užitečných informací divákům. Pomocí aplikace Lumen5 mohou uživatelé rychle vytvářet profesionálně vypadající instruktážní videa, která lze použít k demonstraci schopností jejich produktů nebo služeb. Funkce automatizace platformy také umožňují uživatelům rychle vytvářet videa ve velkém měřítku.

4. Souhrnná videa

Souhrnná videa jsou skvělá pro rychlé shrnutí témat zábavnou formou. Vizuální knihovna Lumen5 nabízí řadu možností pro navrhování podmanivých souhrnných videí, která obsahují obrázky, videa a text. Tvůrce videa poháněný umělou inteligencí může také pomoci uživatelům rychle vytvářet souhrnná videa s minimálním úsilím.

Osvědčené postupy pro vytváření úžasných videí pomocí Lumen5

Je důležité zajistit, aby videa splňovala určité doporučené postupy, aby se zvýšila jejich efektivita.

Zde jsou některé z osvědčených postupů, které byste měli mít na paměti při vytváření videí pomocí Lumen5:

Profesionální vzhled

Je důležité zajistit, aby vaše video vypadalo co nejprofesionálněji. To znamená zajistit, aby grafika, design a text vypadaly čistě a organizovaně s konzistentním brandingem. Video by také mělo obsahovat výzvu k akci a logo společnosti.

V souladu s estetikou značky

Vaše video by mělo být v souladu s celkovým stylem, tématem a značkou vaší společnosti. Použití barev a písem, které jsou spojeny s vaší značkou, pomůže divákům snadněji se spojit s videem.

Buďte struční

Klíčové je, aby video bylo co nejkratší a nejstručnější. Většina diváků nemá mnoho času nazbyt a nebude sledovat dlouhá videa. Pokud je to možné, zaměřte se na délku 1 minutu nebo méně.

Zaměření na kvalitu nad kvantitou

Při vytváření videoobsahu je důležité zaměřit se na kvalitu před kvantitou. Ujistěte se, že každé video je dobře vytvořené a předává jasné sdělení. Videa nízké kvality, která vypadají amatérsky nebo nedbale, mohou poškodit image vaší značky a způsobit více škody než užitku.

Upřednostněte poutavé vizuální prvky

Použití vizuálních prvků je nezbytné pro vytváření poutavého videoobsahu. Ať už se jedná o fotky, videa, GIFy nebo ilustrace, ujistěte se, že používáte vizuální prvky, které upoutají pozornost publika. Vyberte si vizuály, které odpovídají sdělení vašeho videa, a věnujte velkou pozornost faktorům, jako je osvětlení, barva a kompozice.

Zahrňte výzvy k akci

Přidání výzvy k akci na konec videa může přispět k většímu zapojení. Může to být stejně jednoduché jako nasměrování diváků na konkrétní stránku na vašem webu nebo informování o speciální nabídce. Používejte výzvy k akci, které jsou účinné a relevantní pro váš okruh uživatelů.

Ceník Lumen5

Základní: Základní plán stojí 19 USD měsíčně při ročním účtování. Tento plán je vhodný pro ty, kteří potřebují vytvářet jednoduchá, neznačková videa. S tímto plánem získají uživatelé přístup k rozlišení videa 480p, 10 stažení videa za měsíc a přístup k hudební knihovně Lumen5.

Předkrm: Startovací plán je při ročním účtování účtován na 59 USD za měsíc, což je 25% sleva ve srovnání s měsíčními cenami. Tento plán je ideální pro jednotlivé tvůrce obsahu, kteří potřebují pravidelně vytvářet videa. S plánem Starter získají uživatelé přístup k rozlišení videa 720p, 25 stažení videa za měsíc, přístup k hudební knihovně Lumen5, možnost odstranit vodoznak Lumen5 a e-mailovou podporu.

Odborný: Plán Professional stojí 149 USD měsíčně při ročním účtování, což je sleva 25% ve srovnání s měsíčními cenami. Tento plán je vhodný pro profesionální vypravěče videa, kteří potřebují vytvářet vysoce kvalitní videa s pokročilými funkcemi. S plánem Professional získají uživatelé přístup k rozlišení videa 1080p, neomezenému stahování videa, přístupu k hudební knihovně Lumen5, možnosti odstranit vodoznak Lumen5, vlastní písma a barvy, možnost nahrávat vlastní písma, prioritní e-mailovou podporu a správu účtu.

Podnik: Plán Enterprise je určen pro týmy video marketingu a nabízí přizpůsobené ceny na základě potřeb uživatele. Tento plán zahrnuje všechny funkce plánu Professional, stejně jako vlastní branding, nástroje pro týmovou spolupráci, prioritní telefonickou podporu a vyhrazeného správce účtu.

Shrnutí

Lumen5 způsobil revoluci ve způsobu, jakým jsou videa vytvářena – což firmám usnadňuje vytváření poutavého videoobsahu. Tato všestranná platforma nabízí řadu funkcí, včetně tvůrce videa s umělou inteligencí, možností automatizace a snadno použitelného rozhraní.

Poskytuje také uživatelům možnost vytvářet různé typy videí, jako jsou reklamy na sociální média, propagační videa, krátké návody a souhrnná videa.

Lumen5 navíc pomáhá uživatelům vytvářet efektivní videoobsah tím, že se zaměřuje na kvalitní vizuály a výzvy k akci.

Nakonec by uživatelé měli dodržovat osvědčené postupy pro optimalizaci svých videí pro maximální zapojení, jako je zaměření na kvalitu před kvantitou a upřednostnění poutavých vizuálních prvků. S Lumen5 nebylo vytváření videoobsahu nikdy jednodušší – umožnilo podnikům odlišit se od konkurence a oslovit nové publikum.

Související články