Up

Otevřete prosím stránku ve vašem prohlížeči, abyste mohli použít tuto funkci.

Close

  1. Pomoc
  2. Online nástroje
  3. Proměňte své prezentace ve vizuální mistrovská díla s Piktochart!

 

Proměňte své prezentace ve vizuální mistrovská díla s Piktochart!

  • 3 minut čtení  •  7 ledna 2023

 

Za poslední desetiletí se způsob sestavování a prezentace dat značně změnil. Od vedení záznamů na papírech a knihách se to dostalo do bodu, kdy jsou celé databáze uloženy na zařízení o velikosti zhruba vašeho prstu. V dnešní době jsou data uložená v zařízeních prezentována pomocí softwaru jako Piktochart, který pomáhá při vytváření infografik a grafů. To pomáhá divákům vyvozovat závěry z dat. Pokud se chcete o Piktochartu dozvědět více, přečtěte si tento článek až do konce, kde vám vysvětlíme jeho funkce, cenu a použití.

Co je Pictochart?

Piktochart je webová infografická aplikace, která pomáhá vytvářet infografiku a reporty v krátkém čase. Hodnotu této aplikace můžete posoudit podle skutečnosti, že ji používá více než 11 milionů lidí po celém světě. Piktochart byl poprvé vydán v roce 2012, ale v průběhu let se hodně změnil, což vedlo ke zvýšení popularity. I když je uživatelské rozhraní poměrně jednoduché, výsledná data Piktochart vypadají překvapivě jednoduše a přitom profesionálně. Toto snadné použití také pomáhá učitelům a studentům sestavit jejich hromady dat čistým, stručným a vizuálně přitažlivým způsobem.

Ceny a plány nabízené společností Piktochart

Přestože Piktochart nabízí bezplatné předplatné, neposkytuje přístup k mnoha funkcím potřebným pro optimální zážitek. Chcete-li se k němu dostat, musíte získat prémiovou verzi. Níže uvádíme různé cenové plány nabízené Piktochart, můžete si vybrat jeden podle svých potřeb.

Bezplatná verze

Bezplatná verze Piktochartu může mít až 4 členy a maximálně 5 projektů. Nabízí 100 MB cloudového úložiště a složku pro ukládání souborů. S bezplatnou verzí získáte pouze dvě stažení v nízké a střední kvalitě ve formátech PNG, PDF a PowerPoint.

Verze Pro

S profesionální verzí Piktochart můžete mít až 25 členů týmu. Poskytuje přístup k vlastním týmovým šablonám a písmům s vlastním značkovým barevným schématem. Tato verze má 100 GB cloudového úložiště a nabízí uživatelům možnost neomezeného počtu složek. Stojí kolem 29 $ měsíčně, ale pokud se rozhodnete platit ročně, cena se dále sníží na pouhých 14 $ měsíčně. Enterprise verze Umožňuje uživatelům mít více než 25 členů týmu současně. S touto verzí získáte přístup k více než 200 GB cloudového úložiště. Umožňuje uživatelům stahovat ve vysoké kvalitě s podporou formátů PNG, PDF a PPT. Kromě toho nabízí uživatelům přístup k personalizovanému programu a chatům pro lepší komunikaci. Vzhledem k tomu, že počet členů ve společnosti se velmi liší, je cena individuální.

Proč používat Piktochart?

Nyní, když víte vše o cenách a plánech Piktochartu, měli byste také znát důvody jeho obrovské popularity. Přečtěte si dopředu, protože jsme uvedli některé výhody, o kterých byste měli vědět.

Jednoduché uživatelské rozhraní

Na rozdíl od jiného softwaru, který vyžaduje hluboké učení a někdy i hladký chod, Piktochart sází na přímočarý přístup s rozhraním, které se snadno učí. Je navržen tak, aby usnadnil práci někomu, kdo má s používáním takových aplikací minimální zkušenosti. I když aplikaci pro úpravy používáte poprvé, seznámení s rozhraním by vám nemělo zabrat více než 60 minut. Pokud si to chcete usnadnit, vyberte si šablonu z předdefinované sady.

Působivé prezentace a bystré infografiky

Piktochart umožňuje uživatelům přeměnit nezpracovaná, suchá data na poutavé infografiky, jako jsou tabulky, grafy a další. To pomáhá při kompilaci velkého množství dat stručným způsobem. Protože Piktochart přichází se sadou předem určených šablon, je snadné snadno vytvořit infografiku. I když se rozhodnete pro vlastní možnost, nepřeberné množství různých možností vám pomůže vytvořit perfektní prezentaci, pokud víte, jak se v nastavení orientovat.

Poutavé a poutavé reportáže

Ať už učíte skupinu školky nebo prezentujete obchodní prezentaci skupině investorů, Piktochart pro vás bude mít perfektní šablonu a možnosti, jak vytvořit příkladnou prezentaci. Pokud pořádáte prezentaci pro studenty, poutavé reportáže rozhodně upoutají jejich pozornost. Na druhou stranu můžete také vytvořit jednoduchou, ale účinnou obchodní prezentaci a naplnit ji atraktivními grafy, které stručně zobrazují vágní údaje.

Použití

Pokud chcete vědět, jak používat Piktochart, postupujte podle těchto kroků.

• Zapněte zařízení, přejděte na Piktochart a zaregistrujte svůj účet.

• Vyberte typ obsahu, který chcete vytvořit, jako jsou prezentace, infografiky nebo zprávy.

• Pokud vám to vyhovuje, vyberte si předem připravenou šablonu z jejich široké škály, nebo pokud si ji chcete vytvořit sami, začněte od začátku.

• Upravte si předdefinovanou šablonu podle svých potřeb a přizpůsobte ji svým vlastním prvkům. Text můžete také upravit kliknutím na něj nebo změnou barvy pozadí.

• Poté přidejte svůj vlastní obsah, jako jsou fotografie nebo videa, a pokračujte v úpravách jakéhokoli jiného aspektu, který chcete změnit. Poté obsah uložte a nahrajte jej

Všimněte si, že s bezplatnou verzí máte přístup pouze k 10 šablonám, ale pokud se rozhodnete pro placenou verzi, získáte více než 600 šablon; navíc je vždy dobrá možnost začít šablonou a pak už nic.

Balíček!

Pokud považujete vytváření prezentací za skličující úkol, pak je Piktochart vaší nejlepší volbou, protože umožňuje uživatelům snadno vytvářet obsah za rozumnou cenu. To je hlavní důvod, proč si za tak krátkou dobu získal obrovské množství uživatelů. Toto byl krátký, ale obsáhlý článek o Piktochartu, vysvětlující vše od jeho ceny, funkcí, použití atd. Doufáme, že tyto informace objasnily všechny vaše otázky týkající se tohoto tématu.

Související články