1. Home
  2. Politika ve Güvenlik
  3. Bize destek olun ♥

Bize destek olun ♥

Resoomer, herkesin dünyanın her yerinden erişebileceği ücretsiz bir çevrimiçi özgeçmiş aracıdır. Resoomer’ın premium sürümü, hizmeti dünyanın her yerindeki herkesin ÜCRETSİZ olarak erişilebilir hale getirmek için 1 Mayıs 2022’de kapatıldı!

Okumalarınızı, analizlerinizi, özetlerinizi ve araştırmalarınızı kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Karşılığında, Resoomer kullanırken reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak sizden küçük bir iyilik istiyoruz.
Çevrimiçi hizmetimiz, yalnızca reklam yoluyla ücretlendirilen, finanse edilmeyen bir sitedir. Bu reklamlar, sunucuları finanse etmek ve Resoomer için çalışan kişilere ödeme yapmak için bir kaynaktır. Herhangi bir ödeme veya bağış talep etmiyoruz; tam tersine, sizden yalnızca birkaç saniye ayırmanızı ve sisteminizin reklam engelleyicisini devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.

Çoğu çevrimiçi hizmet, aylık abonelik gerektirir veya sınırlı ücretsiz hizmetler sunarken, gelişmiş hizmetler ücretlidir. Tüm hizmetleri gizli ücretler olmadan açık bir şekilde sağlayarak kullanıcılarımıza yardımcı olmaya inanıyoruz. Site, metninizi kopyalayıp yapıştırarak veya çevrimiçi makaleleri özetlemek için uzantıları kullanarak çalışır. Kolay ve kullanışlı değil mi?

Bu tesisin bakımını yapmamıza ve makalelerinizi özetleyerek size hizmet etmeye devam etmemize yardımcı olun. Reklam engelleyicinizi devre dışı bırakmanız sadece birkaç saniyenizi alacaktır . Sitemizde yer alan reklamlar verilerinizin işlenmesine engel teşkil etmeyecektir. Sistemlerimizin sorunsuz çalışmasını sağlamak ve hizmeti geliştirmeye yardımcı olanlara günlük olarak ödeme yapmak için yalnızca birkaç dolar kazanmamıza yardımcı olacaklar.

Resoomer Ekibi