Podsumuj artykuł

Wesprzyj nas ♥

Resoomer to bezpłatne narzędzie do tworzenia streszczeń online, do którego każdy może uzyskać dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Wersja premium Resoomera została zamknięta 1 maja 2022 roku, aby udostępnić usługę wszystkim na całym świecie za DARMO!

Chcemy ułatwić użytkownikom czytanie, analizowanie, streszczanie i wyszukiwanie informacji. W zamian prosimy o drobną przysługę, polegającą na wyłączeniu blokady reklam podczas korzystania z Resoomera.
Nasz serwis internetowy jest witryną niefinansowaną, która jest opłacana wyłącznie z reklam. Reklamy te są źródłem finansowania serwerów i zapłaty dla osób pracujących dla Resoomera. Nie wymagamy żadnych opłat ani darowizn; prosimy jedynie o poświęcenie kilku sekund i wyłączenie blokady reklam w systemie.

Większość usług online wymaga miesięcznych abonamentów lub oferuje ograniczone usługi bezpłatne, natomiast usługi zaawansowane są płatne. Wierzymy, że pomagamy naszym użytkownikom, świadcząc wszystkie usługi w sposób otwarty, bez ukrytych opłat. Strona działa poprzez proste kopiowanie i wklejanie tekstu lub używanie rozszerzeń do streszczania artykułów online. Czyż nie jest to łatwe i wygodne?

Prosimy o pomoc w utrzymaniu tego udogodnienia, abyśmy mogli nadal służyć Państwu poprzez streszczanie artykułów. Wyłączenie blokera reklam zajmie tylko kilka sekund. Reklamy na naszej stronie nie będą kolidowały z przetwarzaniem Twoich danych. Pomogą nam one jedynie wygenerować kilka dolarów, które pozwolą nam utrzymać sprawnie działające systemy i opłacić tych, którzy na co dzień pomagają w rozwoju serwisu.

Zespół Resoomer

Related Articles