1. Pomoc
  2. Online nástroje
  3. Usnadněte si řízení projektů s Asanou!
Shrnout

Usnadněte si řízení projektů s Asanou!

Pro vaše podnikání je nutné, aby bylo vše přístupnější a snadněji spravovatelné, aby se zlepšil pracovní postup. K tomu potřebujete nástroje, které vám pomohou analyzovat všechny problémy na jednom místě a rychle zefektivnit vaše projekty, stejně jako Asana. Umožňuje uživatelům snadno vytvářet poznámky, pořádat neustálé schůzky, aktualizovat e-maily a mnoho dalšího.

Chcete se dozvědět více o Asaně? Přečtěte si následující článek a dozvíte se o funkcích a výhodách a o tom, jak je používat, abyste z nich měli prospěch. Bez dalších řečí se do toho vrhneme!

Co je Asana?

Pro ty, kteří si to možná neuvědomují, Asana je přizpůsobitelný systém pro správu obsahu (CMS), který může firmám pomoci efektivně řídit jejich workflow. Je speciálně vytvořen pro společnosti, které chtějí řešit všechny problémy projektového řízení na jednom místě, ať už jde o správu úkolů nebo organizování akcí po celou dobu projektu.

Jde zkrátka o špičkový nástroj s různými možnostmi, které firmám umožňují řídit své projekty profesionálně a bez námahy. Má bezplatnou verzi a prémiovou verzi, kterou můžete snadno použít k provádění mnoha úkolů. Navíc se velmi snadno používá, takže je to nejlepší sázka!

Vlastnosti ásan

Zde je seznam hlavních vlastností ásan, které byste měli znát.

Správa úkolů

Správa úloh je vynikající funkcí Asany. Umožňuje uživatelům vytvářet nástěnky a seznamy pro umístění jejich příslušných projektů. Všechny tyto seznamy vám mohou pomoci plánovat schůzky, analyzovat jejich agendy a další.

Navíc je správa úkolů efektivní, protože uživatelům umožňuje vytvářet sekce pro jejich uspořádání, přiřazovat každému hodnocení začátek a termín dokončení, vytvářet pravidla automatizace a seznam pokračuje.

Můžete také použít vestavěné softwarové přílohy k ukládání úkolů podle vašich preferencí.

Praktické komunikační nástroje

Všichni víme, že komunikační bariéra hraje důležitou roli při snižování vašeho managementu. Nebojte se, Asana vás pokryla! S Asanou můžete sledovat doručené zprávy s přidruženými úkoly.

Nemusíte tedy již hledat zprávy související s vaším úkolem jako u Asany, protože všechny zprávy přicházející se souvisejícími úkoly lze snadno sledovat.

Efektivní způsob, jak vizualizovat svůj úkol

Nabízí několik způsobů, jak vizualizovat své projekty a úkoly. Ukládá všechny soubory uspořádaným způsobem, což usnadňuje jejich načítání. Má také rozhraní „Moje úkoly“, které umožňuje zaměstnancům zobrazit všechny úkoly, které jim byly přiděleny.

Navíc pomocí kalendáře můžete sledovat termíny všech úkolů. Má také zobrazení nástěnky, které vám umožní zobrazit všechny vaše nadcházející úkoly ve formátu bulletinu.

Proveditelná integrace

Ano, máte pravdu! Asana umožňuje svým uživatelům integrovat více aplikací pro rychlejší práci. To znamená, že umožňuje snadnou integraci aplikací jako Zoom, Microsoft Teams, Disk Google, Adobe Creative Cloud, Power BI a další.

Nástroje pro reporting a správu

Ti, kteří mají na starosti podniky, potřebují nástroje pro podávání zpráv, aby mohli požadovat aktualizace a nastavovat připomenutí. Asana má funkce „Goals“ a „Milestones“, které umožňují majiteli firmy nastavit cíle a milníky, které splňují obchodní potřeby.

Kromě toho jim nástroj dashboard umožňuje zobrazit všechny informace týkající se průběhu každého projektu. Mohou použít nástroje pro správu k vytvoření samostatných týmů, které se zabývají určeným úkolem. Týmy mohou používat skupinové chaty ke sdílení nápadů a projektový manažer může chat používat k libovolně oznamování. Kromě toho mohou také omezit přístup kohokoli vynucováním soukromí.

Výhody používání Asany jako nástroje projektového řízení

Nyní, když znáte vlastnosti Asany, možná vás zajímá, jak vám může prospět. Zde jsou některé hlavní výhody Asany, které vás mohou přesvědčit, proč potřebujete tento nástroj.

Dostupné na všech platformách

Uživatelé ásan se vyzývají, aby používali ásanu na platformě dle vlastního výběru. Ať už k němu chtějí přistupovat prostřednictvím mobilní aplikace nebo webové stránky, zvyšuje to přenositelnost systému a zajišťuje, že vám neunikne žádný nápad.

Má úžasnou bezplatnou verzi

Nejen prémiová verze, ale také bezplatná verze Asana je fantastická a umožňuje vám provádět různé úkoly řízení projektů bez jakýchkoli potíží. Ano, prémiová verze obsahuje více funkcí, ale freemium verze je stále výhodná.

Umožňuje snadnou integraci projektů s jinými projektovými deskami

Je velmi důležité vědět, jak jsou projekty závislé na jiných projektech. Splníte tak předpoklady pro váš projekt před jeho spuštěním. Pokud jsou některé úkoly v obou projektech stejné, vyhnete se plýtvání časem přidáváním úkolů odděleně.

Dostupnost modelů

Šablony vám mohou pomoci snížit pracovní zátěž pomocí automatizace. Stačí použít šablonu a provádět rutinní úkoly bez problémů.

Asana cenové plány

Asana nabízí tři bezplatné, prémiové a profesionální cenové plány.

Asana Basic

Toto je bezplatná verze Asana a přichází s několika funkcemi, jako je seznam, nástěnka, zobrazení kalendáře, více než 100 integrací aplikací, neomezené množství zpráv, úložiště souborů, projekty a úkoly aplikací.

Asana Premium

Prémiová verze Asana obsahuje další funkce. Má funkci pokročilého vyhledávání, která vám umožní rychle vyhledávat úkoly, zprávy a další. Přiděluje uživatelům admin ovládací prvky, pomocí kterých mohou omezovat ostatní členy, jak chtějí.

Navíc můžete vytvářet týmy a soukromé projekty pro efektivnější správu úkolů.

Asana Business

Tento tarif je vhodný spíše pro středně velké firmy. Je to v podstatě rozšíření prémiové verze a obsahuje další funkce, jako je sestavování cílů, zobrazení pracovního zatížení, přizpůsobitelné formuláře a pokročilé integrace, jako je Power BI atd.

Závěrečné myšlenky

Asana je všestranný a efektivní nástroj pro řízení projektů pro jakýkoli podnik. Má také verzi Enterprise, která je ideální pro společnosti s více než 50 zaměstnanci.

Udělali jsme, co bylo v našich silách, abychom zahrnuli všechny funkce a výhody Asany. Doufám, že vám naše poskytnuté informace budou užitečné!

Related Articles