Shrnout

Podpořte nás ♥

Resoomer je bezplatný online nástroj pro shrnutí, ke kterému má přístup kdokoli odkudkoli na světě. Prémiová verze Resoomeru byla uzavřena 1. května 2022, aby byla služba dostupná všem na celém světě ZDARMA!

Chceme vám usnadnit čtení, analýzu, shrnutí a výzkum. Na oplátku vás požádáme o malou laskavost, když při používání služby Resoomer vypnete blokátor reklam.
Naše online služba je nefinancovaný web, který je placen výhradně z reklamy. Tyto reklamy jsou zdrojem financování serverů a výplatou pro lidi, kteří pro Resoomer pracují. Nepožadujeme žádnou platbu ani dar, místo toho vás pouze požádáme, abyste strávili několik sekund a vypnuli blokování reklam ve vašem systému.

Většina online služeb vyžaduje měsíční předplatné nebo nabízí omezené bezplatné služby, zatímco pokročilé služby jsou zpoplatněny. Věříme, že našim uživatelům pomáháme tím, že všechny služby poskytujeme otevřeně a bez skrytých poplatků. Stránka funguje tak, že jednoduše zkopírujete a vložíte svůj text nebo pomocí rozšíření shrnete články online. Není to snadné a pohodlné?

Pomozte nám prosím udržovat toto zařízení a nadále vám sloužit shrnutím vašich článků. Vypnutí blokování reklam zabere jen několik sekund. Reklamy na našich stránkách nebudou zasahovat do zpracování vašich údajů. Pomohou nám pouze vydělat pár dolarů na udržení hladkého chodu našich systémů a na zaplacení těch, kteří pomáhají s každodenním vývojem služby.

Tým Resoomer

Related Articles